Praktyczna-Szkola-Leczenia-Bolu-ITCM-DAO

Praktyczna Szkoła Leczenia Bólu

START: WRZESIEŃ 2024

Masz pacjentów z przewlekłym, nawracającym bólem, który nie mija niezależnie od stosowanych technik i terapii? Zastanawiasz się, jak im pomóc, aby po kolejnej wizycie nie czuli już dyskomfortu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przyłącz się do naszej 2-letniej Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu w Instytucie ITCM DAO w Krakowie.

Szkola-leczenia-bolu-Krakow
Szkola-leczenia-bolu-ITCM-DAO-Krakow-1

Naucz się pracy z bólem

Podczas naszego intensywnego programu nauczysz się technik akupunktury, które nie tylko pomogą Twoim pacjentom pozbyć się bólu, ale także rozprawią się z nim przyczynowo, zapobiegając nawrotom. Wyszkolimy Cię w technikach, z których codziennie korzystamy w naszej Poradni Leczenia Bólu w Centrum Zdrowia Ruczaj w Krakowie.

Poznasz metody leczenia opracowane przez uznanych specjalistów, takie jak akupunktura Doktora Tana i Mistrza Tunga, akupunktura czaszki Doktora Yamamoto oraz akupunktura ucha profesora Piesikova.

Szkoła przeznaczona jest dla:

 • Akupunkturzystów
 • Fizjoterapeutów
 • Terapeutów medycyny chińskiej
 • Zielarzy, refleksologów
 • Lekarzy, pielęgniarek, ratowników
 • Masażystów
 • Trenerów personalnych i sportowych
 • Kosmetologów, kosmetyczek
 • Sympatyków medycyny chińskiej.

Szkoła Leczenia Bólu jest:

 • Kompleksowa – otrzymasz nagrania, materiały PDF, umiejętności praktyczne oraz obszerne skrypty.
 • Kompletna – dbamy tak o przekazanie, jak i sprawdzenie wiedzy i umiejętności.
 • Praktyczna – po każdym spotkaniu zdobywasz nowe umiejętności, które od razu wprowadzasz w swoim gabinecie.
 • Hybrydowa – dzięki temu połączysz pracę w gabinecie z życiem rodzinnymi i nauką w Szkole ITCM DAO.

Ta Szkoła jest dla Ciebie, jeśli…

 • jesteś terapeutą (masażystą, terapeutą manualnym, kosmetyczką, kosmetologiem, akupunkturzystą, naturopatą, fizjoterapeutą, lekarzem, ratownikiem, pielęgniarką lub innym pokrewnym specjalistom ds. zdrowia oraz sympatyków medycyny chińskiej)
 • masz cierpliwość i chęć nauczenia się pracy z bólem.

Biorąc pod uwagę praktyczny charakter Szkoły, niektórych rzeczy nie można nauczyć się online. Dlatego zapraszamy Cię do Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu ITCM DAO w Krakowie.

Szkola-leczenia-bolu-ITCM-DAO-w-Krakowie-1

Co zyskasz po Szkole Leczenia Bólu?

Nasza szkoła nie tylko dostarczy Ci nieocenionej wiedzy teoretycznej, ale także pozwoli zdobyć praktyczne umiejętności, które będziesz mógł natychmiast zastosować w swojej praktyce zawodowej. Jeśli marzysz o pracy na najwyższym poziomie oraz o byciu szybkim i skutecznym w eliminowaniu bólu, to ta Szkoła jest dla Ciebie! Nie zwlekaj – zyskaj przewagę w leczeniu bólu już teraz.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dyplom ukończenia Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu.
 • Dyplom ukończenia Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu w języku angielskim.

Każde spotkanie składa się z 2 dni praktyki + 1 dzień webinarowy (spotkania hybrydowe).

Podczas zajęć 80% czasu będzie poświęcone pracy z Pacjentami.

Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym. Na całość kształcenia składa się ponad 800 godzin lekcyjnych.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne z doświadczonymi wykładowcami.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.

Wykładowcy Szkoły

Daria-Zwinczewska

Daria Zwinczewska

Lekarz

Moshe-Becker

Moshe Becker

Lic. Ac.

Wiktoria-Zwinczewska

Wiktoria Zwinczewska

Lekarz

Olga-Kozinska-ITCM-Krakow

Olga Kozińska

MD

Helena-nowe

Helena Olearska

Lekarz

Marzena-Kulpa-ITCM-DAO

Marzena Kulpa

Dypl. piel.

Lana-Moshak-ITCM-DAO

Lana Moshak

Instruktor, Naturopata

Zapisz się do Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu

START SZKOŁY: WRZESIEŃ 2024

Cena za 1 zjazd: 1500 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

 1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Praktycznej Szkoły Leczenia Bólu. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
 3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
 5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
 6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.