Szkoła Naturalnej Kosmetologii Estetycznej ITCM DAO

Szkoła Naturalnej
Kosmetologii Estetycznej

Wprowadź do swojej praktyki akupunkturę kosmetyczną, techniki manualne i estetyczną osteopatię twarzy. Tego wszystkiego nauczysz się w Szkole Naturalnej Kosmetologii Estetycznej!

START SZKOŁY: CZERWIEC 2023

Szkoła Naturalnej Kosmetologii Estetycznej ITCM Kraków

Skorzystaj z dofinansowania!

Współpracujemy z kilkoma organizacjami, w których możesz uzyskać dofinansowanie do kursów w naszym Instytucie. Aby poznać szczegóły, KLIKNIJ TUTAJ.

Szkoła Naturalnej Kosmetologii

NAUKA NATURALNEGO PODEJŚCIA DO ZDROWIA

Współczesna kosmetologia oferuje szeroki wachlarz coraz to nowych zabiegów: zastrzyki z botoksu, kwasu hialuronowego, bogatopłytkowe osocza… Niestety, nie u każdego działają, a efekty nieraz są dalekie od pożądanych. Na twarzach zmęczonych ciągłymi interwencjami pojawiają się powikłania, a klientki szukają innej drogi − bliżej natury.

W Szkole Naturalnej Kosmetologii Estetycznej uczymy naturalnego, a zarazem holistycznego podejście do zdrowia i urody. Nie tylko swojej, ale też swoich bliskich i klientów.

Podczas trwania Szkoły poznasz chińską diagnozę, podstawy zdrowia kobiety w oparciu o medycynę chińską, diagnozę z twarzy, teorię 5 elementów w kosmetologii i życiu, diagnozę z języka oraz dietetykę chińską.

UCZ SIĘ KOSMETOLOGII Z ITCM DAO

Dlaczego Szkoła Naturalnej Kosmetologii Estetycznej to dobry wybór? Najważniejsza jest dla nas zdrowie, a uroda to odbicie zdrowia na twarzy. Bazując na wiedzy i doświadczeniu przygotowujemy do zawodu akupunkturzysty specjalizującego się w kosmetologii. W Szkole skupiamy się na problemach kobiecej urody pod katem indywidualnej diagnostyki i terapii.

Szkoła Naturalnej Kosmetologii Estetycznej skierowana jest przede wszystkim do kosmetologów i osób zajmujących się zabiegami kosmetologicznymi.

Szkoła kosmetologii w Krakowie
Szkoła Naturalnej Kosmetologii Estetycznej w Krakowie

SZKOŁA KOSMETOLOGII W KRAKOWIE

Podczas trwania Szkoły zostanie przekazana niezbędna teoria w formie webinarów i ogrom wiedzy praktycznej.

Nauka w Szkole Naturalnej Kosmetologii Estetycznej ma charakter hybrydowy. Wiedzę teoretyczną przekazujemy Państwu w formie nagrań video, które mogą Państwo odtworzyć w dogodnym momencie. Natomiast umiejętności praktycznych nauczamy podczas spotkań stacjonarnych w Krakowie przy ul. Lipińskiego 1. Program Szkoły zaplanowany jest tak, aby przybliżyć tematykę azjatyckiego podejścia do pielęgnacji zdrowia i urody również osobom, które wcześniej nie miały kontaktu z medycyną chińską i akupunkturą.

Po szkole Uczestnicy otrzymują:

 • zaświadczenie MEN,
 • certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu Beauty Hacking – manualnej terapii leczniczej i prolaktycznej.
 • dyplom ukończenia “Szkoły Naturalnej Kosmetologii Estetycznej”

Podczas dni praktycznych około 80% czasu będzie poświęcone na demonstracje zabiegów oraz ćwiczenia w parach i z klientami. Pozostałe 20% przeznaczymy na teorie i pytania Uczestników szkolenia.

Kurs będzie zakończony egzaminem teoretycznym i praktycznym. Na całość kształcenia składa się ponad 420 godzin lekcyjnych / 40 dni.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

Ekskluzywne grupy
do 12 osób

Kadra stale prowadząca praktykę kliniczną

Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie

Wpis do bazy gabinetów rekomendowanych

Nauka na bazie klinicznej Salonu New Beauty Europe

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLE NATURALNEJ KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

START SZKOŁY: KWIECIEŃ 2023

CENA SZKOŁY KOSMETOLOGII

Cena za 1 zjazd: 4000 zł 3000 zł

Cena za całą szkołę: 40 000 zł 30 000 zł

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Naturalnej Kosmetologii Estetycznej ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

  Często zadawane pytania

  Czy wystawiacie faktury?

  Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu na kurs (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

  W jakiej formie odbywa się nauka?

  Wiedza teoretyczna przekazywana jest online, a kursanci otrzymają 3-miesięczny dostęp do nagrań video. Umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu w Krakowie.

  Co, jeśli nie zdążę obejrzeć nagrania?

  Nie martw się, na wniosek kursanta zawsze przedłużamy dostęp do nagrań 🙂

  Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

  Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

  Regulamin finansowy szkoły

  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata całości kwoty w ciągu 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
  2. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za kurs na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
  3. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w kursie (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.
  4. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
  5. Organizator kursu zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania kursu 30 dni przed jego rozpoczęciem kursu i poinformowania o tym wszystkich uczestników.