Szkoła hirudoterapii ITCM DAO

Szkoła Hirudoterapii
i Larwoterapii Praktycznej
Wiktorii Zwinczewskiej

START: LUTY 2024

Szkoła przeznaczona jest dla osób praktykujących hirudoterapię w swoich gabinetach oraz dla osób, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie hirudoterapeuty z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi oraz dla sympatyków naturalnych metod leczenia.

Szkoła hirudoterapii Kraków ITCM DAO
Szkoła hirudoterapii Kraków ITCM

Rozwiń swoje umiejętności terapeutyczne!

Każde spotkanie będzie odbywać się co 6-8 tygodni. Czas między spotkaniami jest niezbędny do samodzielnej pracy w gabinetach. Każde spotkanie składa się z części teoretycznej online (1 dzień webinarów) oraz części praktycznej (2 dni pracy z pacjentami w klinice), która odbędzie się w ITCM DAO przy ul. Lipińskiego 1 w Krakowie.

Program będzie uzupełniony o niezbędne techniki komplementarne, które stosujemy równolegle z hirudoterapią, jako metody uzupełniające.

Co uzyskasz po Szkole?

 • Zawód hirudoterapeuty (kod zawodu: 323090).
 • Wiedzę i umiejętności z zakresu Hirudoterapii i Larwoterapii.
 • Umiejętność pracy z różnymi jednostkami chorobowymi.
 • Wsparcie wykładowcy w ramach PTCMA.
 • Opanujesz niezbędne techniki uzupełniające hirudoterapię.
 • W pełni przygotujesz się do samodzielnego prowadzenia terapii za pomocą pijawki lekarskiej.
Szkoła hirudoterapii i larwoterapii ITCM
Wiktoria Zwinczewska ITCM DAO Kraków

Wykładowca: lek. Wiktoria Zwinczewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizację z okulistyki uzyskała w w Krakowie w 1996 r. Od ponad 10 lat w pracy z pacjentem łączy medycynę akademicką z hirudoterapią i akupunkturą. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu chorób o podłożu naczyniowym, szczególnie zaburzeń mikrocyrkulacji w obrębie siatkówki.

Założycielka Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie. Prowadzi szkolenia z zakresu akupunktury w TCM, akupunktury ucha i hirudoterapii. Występuje na polskich i zagranicznych kongresach związanych z medycyną integracyjną.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dyplom Hirudoterapeuty (kod zawodu 323090).
 • Dyplom ukończenia Szkoły Hirudoterapii i Larwoterapii Praktycznej.
 • Dyplom ukończenia Szkoły Hirudoterapii i Larwoterapii Praktycznej w języku angielskim.

Podczas zajęć 80% czasu będzie poświęcone pracy z Pacjentami.

Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym. Na całość kształcenia składa się ponad 320 godzin lekcyjnych / 30 dni.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne w małych grupach.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.

Zapisz się do Szkoły Hirudoterapii i Larwoterapii

START SZKOŁY: LUTY 2024

Cena za 1 zjazd: 1500 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Hirudoterapii i Larwoterapii Praktycznej ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

 1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata wpisowego w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie wpisowego będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Hirudoterapii i Larwoterapii Praktycznej. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
 3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
 5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
 6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.