Praktyczna-Szkola-Akupunktury-Klasycznej-wedlug-Mistrza-Yuena-ITCM

Praktyczna Szkoła Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena

START: PAŹDZIERNIK 2024

Poszerz swoje kompetencje o nowe zastosowania klasycznej medycyny chińskiej, metody leczenia i techniki, które zostaną przedstawione przez Cody-ego Dodo i zademonstrowane w praktyce.

Szkola-Akupunktury-Klasyczne-Cody-Dodo-ITCM
Szkola-Akupunktury-Klasycznej-Cody-Dodo

Naucz się akupunktury klasycznej!

Program Praktycznej Szkoły Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena bazuje na ustnej tradycji przekazu. Tradycja ta jest zachowana od 88. pokoleń, a zgromadzonej wiedzy nie ma w ogólnodostępnych podręcznikach. Cody Dodo uzupełnia ją o własną wieloletnią praktykę oraz wiedzę ze starożytnych ksiąg, będących podstawą medycyny chińskiej i akupunktury: Huang Di Nei Jing (Su Wen, Ling Shu), Nan Jing, I-Ching i innych.

Wszystkie zastosowania klasycznej medycyny chińskiej, metody leczenia i techniki zostaną przedstawione przez Cody-ego Dodo i zademonstrowane w praktyce. Kursanci pod okiem wykładowcy będą uczyć się ich stosowania podczas pracy praktycznej z pacjentami i innymi uczestnikami szkolenia.

Efekty i przebieg kształcenia

Po pełnym, praktycznym kursie klasycznej medycyny chińskiej, absolwent będzie mógł pracować na wysokim poziomie z każdą napotkaną patologią oraz formułować zalecenia i plany leczenia dla pacjentów.

Wszystkie zastosowania klasycznej medycyny chińskiej, metody leczenia i techniki zostaną przedstawione przez Lic. Ac. Cody Dodo i zademonstrowane w praktyce. Od teorii, przez diagnozę, plan leczenia i wykonanie zabiegów. Asystentkami i tłumaczkami w Szkole będą lek. Daria Zwinczewska oraz lek. Helena Olearska, które jako pierwsze w Polsce zaczęły pracować metodą Mistrza Yuena.

Język wykładowy: angielski (z tłumaczeniem na język polski).

Uwaga! Ze względu na stopień zaawansowania przekazywanej wiedzy, Szkoła jest dedykowana lekarzom i praktykującym akupunkturzystom.

Praktyczna-Szkola-Akupunktury-Klasycznej-wedlug-Mistrza-Yuena-DAO
Cody-Dodo-Szkola-Akupunktury-Klasycznej

Wykładowca: Cody Dodo, L. Ac.

Cody Dodo studiował medycynę chińską u Mistrza Jeffreya Yuena w Instytucie Szwedzkim w Nowym Jorku. Następnie ukończył studia podyplomowe z zakresu kompletnego systemu kanałów, chińskiej terapii dietetycznej i zaawansowanych technik akupunktury. Zgłębiał psychologię choroby, historię medycyny chińskiej oraz starożytne teksty klasyczne, takie jak Su Wen, Ling Shu i Nan Jing.

Cody Dodo prowadzi w Nowym Jorku prywatną praktykę “Internal Alchemy”. Wierzy, że każdy pacjent powinien mieć dostęp do wyjątkowej, świadomej, holistycznej opieki. Podczas wizyt rozmawia o wszystkim, co się dzieje; w ciele fizycznym, umyśle, emocjach. Wspólnie z pacjentem poszukuje przyczyn obecnego stanu.

Klasyczna akupunktura nie nazywa choroby, ani jej nie leczy. Pacjenci Cody’ego otrzymywali szereg zachodnich diagnoz: stwardnienie rozsiane, fibromialgia, niewydolność nerek, choroba Hashimoto, niepłodność, bezsenność i inne. Cody wierzy, że nie ma stanu, którego nie można odwrócić i że każda osoba może żyć w równowadze i zdrowiu.

“W świecie pełnym takosamości, moim celem jest zaoferowanie innej drogi. To droga eksploracji, otwierania umysłu na starożytna mądrość i przyjmowania tajemnic życia jako samego życia.” – Cody Dodo

Jak przebiega nauka w Szkole?

Na Praktyczną Szkołę Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena składa się 20 zjazdów. Nauka ma charakter hybrydowy:

 • Wiedza teoretyczna jest Ci przekazywana w trakcie zjazdów teoretycznych w formie online z późniejszym dostępem do nagrań video,
 • Umiejętności praktycznych nauczamy podczas zjazdów stacjonarnych w Krakowie,
 • Zjazdy teoretyczne online odbywają się na przemian ze zjazdami stacjonarnymi.

Naukę w Szkole rekomendujemy lekarzom oraz osobom, które mają już wiedzę na temat medycyny chińskiej – znana im jest terminologia z zakresu akupunktury, a także przebieg meridianów i lokalizacja punktów akupunkturowych.

W ramach Szkoły zapewniamy:

 • pełne szkolenie do poziomu samodzielnego terapeuty
 • dostęp do nagrań video spotkań teoretycznych na 30 dni po kursie,
 • obszerny skrypt w formacie PDF do wykładów online,
 • wydrukowany skrypt na praktyczne dni zajęć,
 • materiały niezbędne do odbywania praktyk klinicznych, w tym wszystkie rodzaje igieł,
 • plansze („ściągi”) ułatwiające pracę w gabinecie,
 • ćwiczenia do pracy własnej sprawdzające wiedzę teoretyczną,
 • dostęp do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna także po zakończeniu Szkoły.

Prowadzenie zajęć z grupą doświadczonych uczestników stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego szkolenia oraz pozwoli skupić się na kwestiach klinicznych związanych z analiza indywidualnych przypadków z praktyki terapeutycznej.

Co nas wyróżnia?

 • Jesteśmy największym centrum szkoleniowym w zakresie akupunktury, medycyny chińskiej i technik komplementarnych w Polsce.
 • Najlepsi studenci otrzymują rekomendacje pod postacią wpisu na listę gabinetów rekomendowanych na naszej stronie internetowej.
 • Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia harmonogramu zajęć i opłat.
 • W trakcie trwania dni praktycznych szkolenia zapewniamy pełne wyżywienie.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie MEN o ukończeniu szkolenia, zgodne z wzorem przewidzianym w załączniku do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652);
 • Dyplom potwierdzający odbyte kształcenie w zawodzie akupunkturzysty (kod zawodu 323001).
 • Dyplom ukończenia Praktycznej Szkoły Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena.

Podczas zajęć 80% czasu będzie poświęcone pracy z Pacjentami.

Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne z doświadczonym wykładowcą.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu Szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.
 • Zajęcia praktyczne w małych grupach.

Zapisz się do Szkoły Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena

START SZKOŁY: PAŹDZIERNIK 2024

Cena za 1 zjazd: 1500 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

 1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1500 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Akupunktury Klasycznej według Mistrza Yuena. Kwota 1500 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do Szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowaniem i organizacją egzaminów oraz na przygotowaniem i oprawą dyplomów i certyfikatów. 70% kwoty zadatku zostanie przeznaczona na pocztem wpłaty za ostatni zjazd Szkoły. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
 3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
 5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
 6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.