Banners_Szkola_TCM_02

Szkoła Akupunktury Praktycznej
i Medycyny Chińskiej

START: STYCZEŃ 2025

Poszerz swoje kompetencje w zawodzie Akupunkturzysty (kod zawodu 323001) i poznaj nowe techniki terapeutyczne. 80% czasu Szkoły poświęcamy na zajęcia praktyczne!

Szkola-Akupunktury-Praktycznej-i-Medycyny-Chinskiej
Szkola-Akupunktury-i-Medycyny-Chinskiej

Naucz się akupunktury z ITCM DAO!

Program Szkoły DAO został opracowany na podstawie programu Campusu Broshim, który jest częścią Uniwersytetu Telawiwskiego, największej publicznej uczelni wyższej w Izraelu. Po 6 latach nauczania został zmodyfikowany tak, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby studentów z Polski.

Absolwenci Szkoły DAO nie tylko wiedzą jak pracować w oparciu o wzorce, ale także jak biegle poruszać się w obrębie całego systemu meridianowego. W naszej Szkole spotkają Państwo lekarzy, którzy mają lata doświadczenia klinicznego w łączeniu medycyny akademickiej i medycyny chińskiej, co składa się na podejście integracyjne.

Szkoła przeznaczona jest dla:

 • Akupunkturzystów
 • Fizjoterapeutów
 • Terapeutów medycyny chińskiej
 • Zielarzy, refleksologów
 • Lekarzy, pielęgniarek, ratowników
 • Masażystów
 • Trenerów personalnych i sportowych
 • Kosmetologów, kosmetyczek
 • Sympatyków naturalnych sposobów leczenia

Szkoła Akupunktury i Medycyny Chińskiej jest:

 • Wyjątkowa – startujemy z ósmą edycją Szkoły!
 • Kompleksowa – otrzymasz nagrania, materiały PDF, umiejętności praktyczne oraz obszerne skrypty.
 • Kompletna – dbamy tak o przekazanie, jak i sprawdzenie wiedzy i umiejętności.
 • Uznawana – przez zagraniczne organizacje i stowarzyszenia medycyny chińskiej na całym świecie.
 • Praktyczna – po każdym spotkaniu zdobywasz nowe umiejętności, które od razu wprowadzasz w swoim gabinecie.
 • Hybrydowa – dzięki temu połączysz pracę w gabinecie z życiem rodzinnymi i nauką w Szkole ITCM DAO.

Zrozumienie i leczenie chorób to praktyczne umiejętności, które wymagają praktyki, a w ITCM DAO oferujemy mnóstwo praktycznych zajęć, włączając w to prawdziwych pacjentów. Nasi wykładowcy są wybitnymi profesjonalistami, którzy cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Szkola-Akupunktury-Krakow
Szkola-Akupunktury-w-Krakowie

Osiągaj znakomite rezultaty leczenia

Szkoła stopniowo wprowadza uczestników w świat medycyny chińskiej, począwszy od podstaw systemu, przez szczegółowe omówienie fizjologii i patologii, techniki diagnostyczne i terapeutyczne, aż do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy podczas zajęć z pacjentami.

Podczas trwania Szkoły zdobędziesz wiedzę i zrozumienie teorii chińskiej medycyny, takich jak Qi, Yin Yang, teoria Pięciu Przemian i sześć warstw. W ciągu trzyletniej Szkoły będziesz rozwijać się jako niezależny i efektywny akupunkturzysta, wykorzystując swoją wiedzę, aby pomagać pacjentom w osiągnięciu zdrowia.

Szkoła Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej ITCM DAO składa się z 10 modułów. Po każdym module odbywa się zaliczenie teoretyczne oraz praktyczne. Po każdym module wydajemy dyplomy ukończenia modułu.

Co zyskasz po Szkole Akupunktury i Medycyny Chińskiej?

 • Zostaniesz kompetentnym i pewnym siebie praktykiem.
 • Zrozumiesz czym jest akupunktura i medycyna chińska na głębszym poziomie.
 • Sprawisz ze Twoja terapia będzie wydajna i skuteczna.
 • Włączysz medycynę chińską i akupunkturę do swojej terapii w gabinecie.

Ta Szkoła jest dla Ciebie, jeśli…

 • Jesteś terapeutą (masażystą, terapeutą manualnym, kosmetologiem, fizjoterapeutą, lekarzem lub innym pokrewnym specjalistą ds. zdrowia i dobrego samopoczucia)
 • Masz cierpliwość i chęć nauczenia się naturalnych metod leczenia używanych przez praktyków i wykładowców ITCM DAO.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dyplom kształcenia w zawodzie Akupunkturzysty (kod zawodu 323001).
 • Dyplom ukończenia Szkoły Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej.
 • Dyplom ukończenia Szkoły Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej w języku angielskim.
 • Częściowe dyplomy ukończenia modułów Szkoły.

Podczas zajęć 80% czasu będzie poświęcone pracy z Pacjentami.

Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym. Na całość kształcenia składa się ponad 1000 godzin lekcyjnych.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne z doświadczonymi wykładowcami.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.

Wykładowcy Szkoły

Daria-Zwinczewska

Daria Zwinczewska

Lekarz

Helena-nowe

Helena Olearska

Lekarz

Wiktoria-Zwinczewska

Wiktoria Zwinczewska

Lekarz

Tuvia-Scott

Tuvia Scott

Lic. Ac.

Assaf-Mor

Assaf Mor

Dipl Ac.

Gali-Stoffman-ITCM-DAO

Gali Stoffman

MD

Marzena-Kulpa-ITCM-DAO

Marzena Kulpa

Dyplomowana pielęgniarka

Lana-Moshak-ITCM-DAO

Lana Moshak

Instruktor, Naturopata

Zapisz się do Szkoły Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej

START SZKOŁY: STYCZEŃ 2025

Cena za 1 zjazd: 1000 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

 1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Akupunktury Praktycznej i Medycyny Chińskiej. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
 3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
 5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
 6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.