Szkoła Naturopatii

START: STYCZEŃ 2025

Poszerz swoje kompetencje w zawodzie Naturopata (kod zawodu 323009) i poznaj nowe techniki terapeutyczne.
80% czasu Szkoły poświęcamy na zajęcia praktyczne!

Szkoła Naturopatii w Krakowie
Szkoła Naturopatii ITCM DAO

Zostań Naturopatą!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, zawód Naturopaty został wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności pod nr. 323009 (Dz. U. poz 1145 z 2014r).

Naturopata w świetle przepisów polskiego prawa jest zawodem paramedycznym (PKD 86.90) który praktykuje niekonwencjonalne lub komplementarne metody terapii. Obecnie naturopatia stanowi część medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM – Complementary and Alternative Medicine) i jest powszechnie praktykowana w wielu krajach na całym świecie.

Szkoła przeznaczona jest dla:

 • Akupunkturzystów
 • Fizjoterapeutów
 • Terapeutów medycyny chińskiej
 • Zielarzy, refleksologów
 • Lekarzy, pielęgniarek, ratowników
 • Masażystów
 • Trenerów personalnych i sportowych
 • Kosmetologów, kosmetyczek
 • Sympatyków naturalnych sposobów leczenia

Szkoła Naturopatii jest:

 • Wyjątkowa – startujemy z szóstą edycją Szkoły!
 • Kompleksowa – otrzymasz nagrania, materiały PDF, umiejętności praktyczne oraz obszerne skrypty.
 • Kompletna – dbamy tak o przekazanie, jak i sprawdzenie wiedzy i umiejętności.
 • Praktyczna – po każdym spotkaniu zdobywasz nowe umiejętności, które od razu wprowadzasz w swoim gabinecie.
 • Hybrydowa – dzięki temu połączysz pracę w gabinecie z życiem rodzinnymi i nauką w Szkole ITCM DAO.
Szkoła naturopatia Kraków
Naturopatia ITCM DAO

Osiągaj znakomite rezultaty leczenia

Brak czasu, ciągłe zmęczenie, brak energii do działania, życie w ciągłym stresie czy wreszcie nawracające stany chorobowe, pomimo licznych wizyt u specjalistów powodują, że ludzie poszukują metod innych niż te, które oferuje tradycyjna opieka medyczna. Jeżeli chcesz pomagać ludziom poprzez stosowanie naturalnych metod profilaktycznych i leczniczych, Szkoła Naturopatii z pewnością będzie dobrym wyborem.

W Szkole Naturopatii uczymy technik terapeutycznych z zakresu medycyny chińskiej (w szczególności akupunktury), a także hirudoterapii i wybranych technik manualnych. Dużą część czasu poświęcamy na terapie przeciwbólowe z wykorzystaniem mikrosystemów takich jak Metoda Równoważenia Doktora Tana i Akupunktura Czaszki Yamamoto.

Szkoła Naturopatii ITCM DAO składa się z 8 modułów. Po każdym module odbywa się zaliczenie teoretyczne oraz praktyczne. Po każdym module wydajemy dyplomy ukończenia modułu.

Co zyskasz po Szkole Naturopatii?

 • Zostaniesz kompetentnym i pewnym siebie praktykiem.
 • Zrozumiesz czym jest naturopatia na głębszym poziomie.
 • Sprawisz ze Twoja terapia będzie wydajna i skuteczna.
 • Włączysz akupunkturę, hirudoterapię, wisceralną terapię brzucha, pracę na mikrosystemach oraz oraz inne metody leczenia do swojej terapii w gabinecie.

Ta Szkoła jest dla Ciebie, jeśli…

 • jesteś terapeutą (masażystą, terapeutą manualnym, kosmetologiem, akupunkturzystą, fizjoterapeutą, lekarzem lub innym pokrewnym specjalistą ds. zdrowia i dobrego samopoczucia)
 • masz cierpliwość i chęć nauczenia się naturalnych metod leczenia używanych przez praktyków i wykładowców ITCM DAO.

Biorąc pod uwagę praktyczny charakter terapii naturalnych w medycynie integracyjnej, niektórych rzeczy nie można nauczyć się online. Dlatego zapraszamy Cię do Szkoły Naturopatii w Krakowie.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dyplom kształcenia w zawodzie Naturopaty (kod zawodu 323009).
 • Dyplom ukończenia Szkoły Naturopatii.
 • Dyplom ukończenia Szkoły Naturopatii w języku angielskim.
 • Częściowe dyplomy ukończenia modułów Szkoły.

Podczas zajęć 80% czasu będzie poświęcone pracy z Pacjentami.

Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym. Na całość kształcenia składa się ponad 874 godziny lekcyjne.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne z doświadczonymi wykładowcami.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.

Wykładowcy Szkoły

Wiktoria Zwinczewska

Wiktoria Zwinczewska

Lekarz

Helena Olearska

Helena Olearska

Lekarz

Daria Zwinczewska

Daria Zwinczewska

Lekarz

Moshe Becker

Moshe Becker

Lic. Ac.

Tuvia Scott

Tuvia Scott

Lic. Ac.

Aaron Zizov

Aaron Zizov

Dipl. Ac. & C.Hb.

Assaf Mor

Assaf Mor

Dipl Ac.

Olga Kozińska ITCM Kraków

Olga Kozińska

MD

Tomasz Struzik

Tomasz Struzik

Magister fizjoterapii

Paweł Kwaśniewski ITCM DAO

Paweł Kwaśniewski

B.Ed., M.Sc.

Lana Moshak ITCM DAO

Lana Moshak

Instruktor, Naturopata

Marianna Listrova ITCM DAO

Marianna Listrova

Instruktor, Kosmetolog

Zapisz się do Szkoły Naturopatii

START SZKOŁY: STYCZEŃ 2024

Cena za 1 zjazd: 1000 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Naturopatii ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Zapisz się do naszej Szkoły Naturopatii

  akceptuje Regulamin Szkoły i politykę prywatności

  Po zapisaniu, skontaktujemy się, aby potwierdzić rejestrację. Na podany adres e-mail wyślemy potwierdzenie oraz informacje dotyczące przelewu zadatku za szkołę

  Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
  Imię i nazwisko

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

  Często zadawane pytania

  Czy wystawiacie faktury?

  Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

  W jakiej formie odbywa się nauka?

  Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

  Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

  Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

  Regulamin finansowy szkoły

  1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Naturopatii. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
  2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
  3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
  4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
  5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
  6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.