Szkola-Terapeutow-Spa-ITCM

Szkoła Terapeutów SPA

2024-2025

Naucz się naturalnego podejścia do zdrowia i urody swoich bliskich oraz klientów. Wprowadź nowe techniki do swojej praktyki.

Szkola-Terapeutow-SPA-Krakow
Szkola-kosmetologia

Nauka naturalnego podejścia do zdrowia

Wprowadź nowe techniki do swojej praktyki: masaż Gua Sha głowy i szyi, terapia próżniowe (bańki ogniowe), masaż Banka chińską, masaż gorącymi kamieniami, hinduski masaż głowy, masaż klasyczny pleców, masaż uszu (refleksologia uszu), refleksologia twarzy (akupresura punktów akupunkturowych), masaż miodowy twarzy (miodowanie twarzy), masaż anty-celulitowy ciała, lifting pośladów, oczyszczający masaż ebonitowy, transbukalny masaż twarzy, świecowanie pępka, konchowanie uszu, refleksologia stóp, podstawy TCM, akupresury i akupunktury. Tego wszystkiego nauczysz się w szkole terapeutów SPA.

W naszej Szkole uczymy naturalnego podejścia do zdrowia i urody. Podczas trwania Szkoły poznasz wiele ciekawych a zarazem skutecznych technik.

Zostań Terapeutą SPA

Dlaczego Szkoła Terapeutów SPA to dobry wybór? Najważniejsza jest dla nas zdrowie, a uroda to odbicie zdrowia na ciele i twarzy.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu przygotowujemy do zawodu Terapeuty SPA. W Szkole skupiamy się na problemach kobiecej urody oraz zdrowia pod katem indywidualnej diagnostyki i terapii.

Szkoła Terapeutów SPA skierowana jest przede wszystkim do masażystów, kosmetologów i osób zainteresowanych nauką nowego zawodu terapeuty spa.

Szkola-terapeutow-SPA-ITCM-Krakow
Szkola-kosmetologii-Krakow

Szkoła Terapeutów SPA w Krakowie

Nauka w Szkole Terapeutów SPA ma charakter stacjonarny. Wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne przekazujemy podczas spotkań stacjonarnych w Krakowie.

Program Szkoły zaplanowany jest tak, aby przybliżyć tematykę holistycznego i azjatyckiego podejścia do pielęgnacji zdrowia i urody również osobom, które wcześniej nie miały kontaktu z klientami.

Po szkole Uczestnicy otrzymują:

  • zaświadczenie MEN,
  • dyplom ukończenia “Szkoły Terapeutów SPA” w języku polskim i angielskim z podaniem ilości godzin szkoleniowych.
  • certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności

Podczas dni zajęć około 80% czasu będzie poświęcone na demonstracje zabiegów oraz ćwiczenia w parach i z klientami. Pozostałe 20% przeznaczymy na teorie i pytania Uczestników szkolenia. Szkoła będzie zakończona egzaminem teoretycznym i praktycznym.

Na całość kształcenia składa się ponad 350 godzin lekcyjnych / 32 dni. Na każdy zjazd składają się 2 dni praktyczne.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

icon1

Ekskluzywne grupy
do 12 osób

icon2

Kadra stale prowadząca praktykę kliniczną

icon3

Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie

icon4

Wpis do bazy gabinetów rekomendowanych

icon5

Nauka na bazie klinicznej Salonu New Beauty Europe

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLE TERAPEUTÓW SPA

START SZKOŁY: STYCZEŃ 2024

CENA SZKOŁY

Wpisowe: 1000 zł1

Cena za 1 zjazd: 1250 zł  690 zł

Cena za całą szkołę: 20 000 zł  11 000 zł

Dodatkowe informacje 789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Terapeutów Spa ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu na kurs (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedza teoretyczna przekazywana jest online, a kursanci otrzymają 3-miesięczny dostęp do nagrań video. Umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu w Krakowie.

Co, jeśli nie zdążę obejrzeć nagrania?

Nie martw się, na wniosek kursanta zawsze przedłużamy dostęp do nagrań 🙂

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

  1. 1Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Terapeutów SPA. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
  2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
  3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
  4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
  5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
  6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.