Banners_Szkola_Shyatsu_06

Szkoła Masażu Shiatsu 2024-2026

Zapraszamy Państwa do udziału w Szkole masażu Shiatsu – cyklu 10 spotkań 4-dniowych poświęconych zgłębianiu Shiatsu, starożytnej japońskiej praktyki uzdrawiania opartej na manipulacji dotykiem.

Masaż Shiatsu wywodzi się z filozofii wschodu, dążącej do przywrócenia równowagi energetycznej w organizmie. Podczas nauki w Szkole będziemy szczegółowo analizować techniki pracy oraz aspekty filozoficzne Shiatsu, przybliżając Państwu ten holistyczny model zdrowia. Każde spotkanie będzie stanowiło stopniowe poszerzenie zrozumienia mechanizmów przepływu energii Qi w ciele oraz sposobów jej równoważenia poprzez odpowiednie manipulacje i dotyk.

2149159081
Zrzut-ekranu-2024-05-15-o-11.46.34

Opis kształcenia

W trakcie nauki skupimy się na praktycznych umiejętnościach, które umożliwią Państwu stosowanie technik w celach terapeutycznych oraz relaksacyjnych. Omówimy meridiany, punkty akupresury oraz techniki manipulacyjne, które stanowią klucz do osiągnięcia stanu harmonii ciała i ducha.

Zachęcamy Państwa do zaangażowania się w proces nauki oraz otwarcia się na nową wiedzę. Shiatsu to nie tylko zestaw technik, ale także koncepcja życia i zdrowia. Wierzymy, że każde z dziesięciu spotkań przyniesie Państwu inspirujące doświadczenia oraz pogłębi zrozumienie tej praktyki.

Język wykładowy: angielski (z tłumaczeniem na język polski).

Jak przebiega nauka? Szkoła Masażu Shiatsu

Na Szkołę Masażu Shiatsu składa się 10 zjazdów 4-dniowych. Nauka ma charakter stacjonarny, aby jak najwięcej czasu poświęcać na ćwiczenie umiejętności praktycznych pod okiem wykładowcy. Zjazdy odbywają się w Krakowie, przy ul. Tynieckiej 82 (Centrum Golden Mean).

Naukę w Szkole rekomendujemy fizjoterapeutom, masażystom, naturopatom i terapeutom manualnym. Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość medycyny chińskiej ani japońskiej.

Zrzut-ekranu-2024-05-15-o-11.48.18
8750460

Teoria i praktyka

Część teoretyczna będzie przekazywana podczas zjazdów stacjonarnych, jedank większą część czasu poświęcimy na praktykę. Całość w oparciu o wieloletnią praktykę kliniczną wykładowcy, solidną dawkę wiedzy na temat fizjologii człowieka, oraz patofizjologii i patomechanizmów powstawania poszczególnych chorób.

Zjazdy to czterodniowe spotkania w Krakowie, podczas których uczymy jak diagnozować i planować leczenie zgodnie z japońskimi technikami masażu Shiatsu. Szkoła Masażu Shiatsu zakończona jest egzaminem praktycznym.

W ramach Szkoły zapewniamy

 • pełne szkolenie do poziomu samodzielnego terapeuty,
 • wydrukowane materiały w postaci skryptów,
 • materiały niezbędne do odbywania praktyk klinicznych,
 • plansze („ściągi”) ułatwiające pracę w gabinecie,
 • ćwiczenia do pracy własnej sprawdzające wiedzę teoretyczną,
 • dostęp do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna także po zakończeniu Szkoły,
 • bezstresową i przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy,
 • zdrowe i smaczne posiłki podczas spotkań praktycznych.
2148836492

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLE MASAŻU SHIATSU

START SZKOŁY: GRUDZIEŃ 2024

10 SPOTKAŃ 4-DNIOWYCH

CENA SZKOŁY

Cena za 1 zjazd: 2400 zł

Wpisowe: 1000 zł

Cena za całą szkołę:   25 000 zł

Jeśli interesujesz się nauką w Szkole Masażu Shiatsu ITCM DAO, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do Szkoły.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.