helen

Banners_Szkola_Aku_Ucha_Rekrutacja_25_004

Roczna Szkoła Akupunktury Ucha

START: LUTY 2025

Szkoła Akupunktury Ucha została przygotowana dla osób, które chcą wprowadzić akupunkturę ucha do swojej codziennej praktyki i korzystać z tego systemu swobodnie, używając sprawdzonych algorytmów i tworząc własne protokoły leczenia.

Zrzut-ekranu-2024-05-17-o-11.16.39
Zrzut-ekranu-2024-05-17-o-11.18.05

Naucz się akupunktury ucha

Praktyka akupunktury ciała zgodnie z tradycyjną medycyną chińską wymaga wielu lat nauki, tymczasem mikrosystem akupunktury ucha można poznać dobrze w stosunkowo krótkim czasie. Szkoła jest nastawiona na pracę praktyczną, aby uczestnicy poznali i wyćwiczyli nakłuwanie ucha za pomocą kilku rodzajów igieł i nauczyli się korzystać z terapii przedłużonej w leczeniu problemów i chorób przewlekłych.

Szkoła przeznaczona jest dla:

 • Akupunkturzystów
 • Fizjoterapeutów
 • Terapeutów medycyny chińskiej
 • Zielarzy, refleksologów
 • Lekarzy, pielęgniarek, ratowników
 • Masażystów
 • Kosmetologów, kosmetyczek
 • Sympatyków Medycyny Chińskiej

Roczna Szkoła Akupunktury Ucha jest:

 • Praktyczna – większość czasu poświęcamy na ćwiczenie diagnozy i terapii
 • Wyjątkowa – po raz pierwszy w Polsce!
 • Kompleksowa – otrzymasz nagrania, materiały PDF, umiejętności praktyczne oraz obszerne skrypty.
 • Kompletna – dbamy tak o przekazanie, jak i sprawdzenie wiedzy i umiejętności.
 • Uznawana – przez zagraniczne organizacje i stowarzyszenia medycyny chińskiej na całym świecie.

Ta Szkoła jest dla Ciebie, jeśli…

 • jesteś terapeutą (masażystą, terapeutą manualnym, kosmetologiem, akupunkturzystą, fizjoterapeutą, lekarzem lub innym pokrewnym specjalistą ds. zdrowia i dobrego samopoczucia)
 • chcesz dobrze poznać akupunkturę ucha i włączyć ją do codziennej praktyki.

Zapraszamy do praktycznej rocznej Szkoły Akupunktury Ucha, gdzie nauczysz się nakłuwania ucha różnymi rodzajami igieł oraz tworzenia skutecznych protokołów terapii. Do zobaczenia w Krakowie!

Zrzut-ekranu-2024-05-17-o-13.42.44

Co zyskasz po Szkole Akupunktury Ucha?

 • Zostaniesz kompetentnym i pewnym siebie praktykiem.
 • Zrozumiesz mechanizmy działania akupunktury ucha
 • Sprawisz że Twoja terapia będzie wydajna i skuteczna.
 • Stworzysz i włączysz algorytmy i protokoły akupunktury ucha do swojej terapii w gabinecie.
 • Sprawisz ze Twoja terapia będzie wydajna i skuteczna.

Po Szkole Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dyplom ukończenia Szkoły Szkoły Akupunktury Ucha.
 • Dyplom ukończenia Szkoły Szkoły Akupunktury Ucha w języku angielskim.

Podczas dni praktycznych około 80% czasu będzie poświęcone Pracy z pacjentami. Pozostałe 20% przeznaczymy na teorie i pytania Uczestników Szkoły.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

 • Zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych wykładowców.
 • Sympatyczna atmosfera i wsparcie po zakończeniu szkoły.
 • Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
 • Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów i nagrań.

Wykładowcy Szkoły

Wiktoria-Zwinczewska

Wiktoria Zwinczewska

Lekarz

Helena-nowe

Helena Olearska

Lekarz

Lana-Moshak-ITCM-DAO

Lana Moshak

Instruktor, Naturopata

Zapisz się do Szkoły Akupunktury Ucha

START SZKOŁY: STYCZEŃ 2025

Cena za 1 zjazd: 1000 zł

Dodatkowe informacje
789 057 910

Jeśli interesujesz się nauką Akupunktury Ucha, wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu skompletowania dokumentów oraz informacji potrzebnych, do zapisania się do rocznej szkoły.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Często zadawane pytania

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Prosimy o podanie danych do faktury podczas zapisu do Szkoły (lub późniejsze przesłanie ich drogą mailową).

W jakiej formie odbywa się nauka?

Wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych uczymy stacjonarnie w siedzibie Instytutu przy ul. Tynieckiej 82 w Krakowie.

Czy jest jakaś grupa dla kursantów?

Tak. Zapraszamy do zamkniętej grupy WhatsApp, która pozostaje aktywna również po zakończeniu szkolenia.

Regulamin finansowy szkoły

 1. Warunkiem potwierdzenia zapisu do Szkoły jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w ciągu 14 dni od zapisu do Szkoły. Nieopłacenie zadatku będzie oznaczało wypisanie z listy uczestników Szkoły Akupunktury Ucha. Kwota 1000 zł, o której mowa jest przeznaczona na poczet opłat administracyjnych, w szczególności związanych z wpisaniem do szkoły, przygotowaniem materiałów szkoleniowych i testów zaliczeniowych, przygotowanie i organizacja egzaminu końcowego oraz na przygotowanie i oprawę dyplomów i certyfikatów. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Czesne za każdy zjazd Szkoły należy wpłacić na 7 dni przed planowanym terminem zjazdu na rachunek bankowy lub gotówką podczas zjazdu.
 3. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za Szkołę na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Szkole (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: sekretariat@itcmkrakow.pl.
 5. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji Szkoły. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika Szkoły) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w Szkole w innym terminie.
 6. Organizator Szkoły zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania Szkoły 30 dni przed jej rozpoczęciem i poinformowania o tym wszystkich uczestników.