BH_banner_5_dni

Beauty Hacking

Odmładzający, głęboki masaż twarzy z elementami terapii powięziowej i akupunktury

Zapraszamy na 6-dniowy autorski kurs metody pracy manualnej z elementami akupresury i akupunktury, stworzony przez wykładowców Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie, na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń.

Kurs-kosmetologia-Krakow

Skorzystaj z dofinansowania!

Współpracujemy z kilkoma organizacjami, w których możesz uzyskać dofinansowanie do kursów w naszym Instytucie. Aby poznać szczegóły, KLIKNIJ TUTAJ.

Kurs-dla-kosmetologow-Krakow

6 dni kursu w cenie 7000 zł 4000 zł*

Autorska metoda pracy manualnej z elementami akupresury i akupunktury stworzona przez wykładowców Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń.

Beauty Hacking opiera się o anatomię i fizjologię: bazuje na pracy na mięśniach, powięziach i punktach spustowych, celem poprawy mikrokrążenia. Jako pierwsi w sektorze beauty połączyliśmy medycynę akademicką z medycyną naturalną dalekiego wschodu, dodając do terapii manualnej akupunkturę i akupresurę miejscową (twarz), ogólną (ciało) i opartą o mikrosystemy (ucho). Ważnym elementem terapii jest też praca z emocjami, które wpływają na ogólne samopoczucie pacjenta, ale także na przyjmowany wyraz twarzy – a zatem na powstawanie określonych zmarszczek mimicznych.

2 dni webinarowe oraz 4 dni zajęć praktycznych

Po kursie Uczestnicy otrzymują

 • Dyplom ukończenia kursu „Beauty Hacking” z informacją o ilości godzin szkoleniowych
 • Certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu Beauty Hacking – manualnej terapii leczniczej i profilaktycznej
 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji i Nauki
 • Certyfikat w języku angielskim

Dni webinarowe poświęcone są w szczególności

 • diagnozie z twarzy zgodnie z medycyną chińską,
 • podstawom akupunktury kosmetycznej,
 • anatomii i fizjologii układu krążenia – w aspekcie mikrokrążenia i pracy z układem limfatycznym,
 • anatomii i fizjologii skóry od warstw najgłębszych aż do naskórka.

Webinary udostępniane są w formie nagrań audiowizualnych do samodzielnego odsłuchania i utrwalenia. Dostęp do nich jest aktywny do 30 dni po zakończeniu kursu.

Na 4 dni pracy w gabinecie składają się powtórzenie teorii oraz ćwiczenia praktyczne dotyczące anatomii, fizjologii i pracy na ciele, a także ćwiczenia diagnozy zgodnej z medycyną chińską.

Podczas dni praktycznych około 80% czasu będzie poświęcone na demonstracje zabiegów oraz ćwiczenia w parach i z klientami. Pozostałe 20% przeznaczymy na teorie i pytania Uczestników szkolenia.

Kurs będzie zakończony egzaminem teoretycznym i praktycznym. Po pozytywnie zdanym egzaminie zabieg w nauczanej sekwencji będzie mógł być wykonywany przez Uczestników samodzielnie.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

icon1

Ekskluzywne grupy
do 12 osób

icon2

Kadra stale prowadząca praktykę kliniczną

icon3

Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie

icon4

Wpis do bazy gabinetów rekomendowanych

icon5

Nauka na bazie klinicznej Salonu New Beauty Europe


Warning: Undefined variable $texo in /home/users/ptcma/public_html/ITCMDAO/wp-content/plugins/woo-events/inc/functions.php on line 261

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE BEAUTY HACKING

6 DNI KURSU ZA 7000 ZŁ 4000 ZŁ*

Regulamin finansowy szkolenia

 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata całości kwoty w ciągu 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za kurs na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 3. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w kursie (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.
 4. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
 5. Organizator kursu zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania kursu 30 dni przed jego rozpoczęciem kursu i poinformowania o tym wszystkich uczestników.
Instagram