Zintegrowana-terapia-blizn-Krakow-ITCM-DAO

Zintegrowana terapia blizn

Poznaj techniki terapeutyczne, które łączą w sobie współczesną naukę oraz metody wywodzące się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

Zapraszamy na 3-dniowy autorski kurs zintegrowanej terapii blizn. Naucz się pracy pozwalającej na skuteczną terapię blizn i dolegliwości z nimi związanych.

Terapia-blizn-Krakow-ITCM

Skorzystaj z dofinansowania!

Współpracujemy z kilkoma organizacjami, w których możesz uzyskać dofinansowanie do kursów w naszym Instytucie. Aby poznać szczegóły, KLIKNIJ TUTAJ.

3-dniowy kurs praktyczny w cenie 4500 zł

W podejściu powięziowym oraz meridianowym podkreśla się, że blizna może mieć negatywny wpływ nie tylko na miejsce, w którym powstała, ale także na odległe części ciała. Co więcej, blizna to nie tylko defekt kosmetyczny: często towarzyszą jej miejscowe i odległe dolegliwości przenoszone drogą powięzi i tkanki łącznej. W wybranych przypadkach blizna to również przykre wspomnienia. Warto podkreślić, że nie tylko „świeża” blizna może być źródłem problemu, ale też taka, która jest obecna od wielu lat.

Uczestnicy nauczą się pracy pozwalającej na skuteczną terapię blizn i dolegliwości z nimi związanych, takich jak ból, pociąganie, a nawet problemy odległe Integracyjna terapia blizn pozwala również na znaczącą poprawę wyglądu, często nawet w przypadku blizn które mają po kilkanaście lat. Podczas szkolenia będziemy się skupiać na zintegrowanym podejściu do terapii, łączącym różne techniki terapeutyczne w celu osiągnięcia najlepszych efektów.

Terapia-blizn-Krakow-ITCM-DAO

3 dni zajęć praktycznych

Czego Cię nauczymy?

 • szerszego spojrzenia na blizny i ich konsekwencje,
 • zależności pomiędzy różnymi tkankami i narządami wpływające na obecność dolegliwości poza obszarem blizny,
 • diagnostyki lokalnej i meridianowej blizny,
 • klasyfikacji blizn według typu gojenia,
 • wykorzystania akupunktury, masażu meridianowego, masażu Gua Sha, terapii manualnej i powięziowej zależnie od rodzaju blizny,
 • pracy z najczęstszymi bliznami: po CC, po laparotomii, po cholecystektomii, po urazach.

Nasi wykładowcy to lekarze, kosmetolodzy, masażyści i doświadczeni specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej oraz terapii manualnej. Podczas kursu zaprezentują Państwu techniki diagnostyczne oparte o palpację lokalną i meridianową oraz inne sposoby wywodzące się z medycyny chińskiej, z uwzględnieniem charakterystyki i typu blizny w oparciu o sposób gojenia.

Po kursie Uczestnicy otrzymują

 • zaświadczenie MEN,
 • certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów,
 • dyplom ukończenia kursu z ilością godzin, potwierdzający zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zintegrowanej terapii blizn.

Podczas dni praktycznych około 80% czasu będzie poświęcone na demonstracje zabiegów oraz ćwiczenia w parach i z klientami. Pozostałe 20% przeznaczymy na teorie i pytania Uczestników szkolenia.

Kurs będzie zakończony egzaminem teoretycznym i praktycznym. Po pozytywnie zdanym egzaminie zabieg w nauczanej sekwencji będzie mógł być wykonywany przez Uczestników samodzielnie.

Po zakończeniu szkolenia „Zintegrowana terapia blizn” można zakwalifikować się na kurs „Terapia blizn za pomocą pijawki lekarskiej”.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

icon1

Ekskluzywne grupy
do 12 osób

icon2

Kadra stale prowadząca praktykę kliniczną

icon3

Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie

icon4

Wpis do bazy gabinetów rekomendowanych

icon5

Nauka na bazie klinicznej Salonu New Beauty Europe


Warning: Undefined variable $texo in /home/users/ptcma/public_html/ITCMDAO/wp-content/plugins/woo-events/inc/functions.php on line 261

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE ZINTEGROWANA TERAPIA BLIZN

3 DNI KURSU ZA 4500 ZŁ

Regulamin finansowy szkolenia

 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata całości kwoty w ciągu 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za kurs na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 3. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w kursie (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.
 4. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
 5. Organizator kursu zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania kursu 30 dni przed jego rozpoczęciem kursu i poinformowania o tym wszystkich uczestników.
Instagram