Kobido-ITCM-DAO

Masaż Kobido

Japoński lifting twarzy

Zapraszamy na 4-dniowy autorski kurs japońskiego liftingu twarzy Kobido, stworzony przez wykładowców Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie, na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń.

Kurs-Kobido-Krakow

Skorzystaj z dofinansowania!

Współpracujemy z kilkoma organizacjami, w których możesz uzyskać dofinansowanie do kursów w naszym Instytucie. Aby poznać szczegóły, KLIKNIJ TUTAJ.

Masaz-Kobido-kurs-Krakow

4 dni kursu w cenie 5000 zł 2800 zł*

Historia masażu Kobido rozpoczyna się w kraju kwitnącej wiśni w 1472 roku i od tego czasu jest to jedna z wiodących metod nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Kobido to orientalna technika masażu twarzy, szyi i dekoltu, która ma na celu poprawę jakości i kolorytu skóry, a także jej sprężystości i nawilżenia. Już pojedynczy zabieg prowadzi do normalizacji napięcia, wzmocnienia mięśni mimicznych twarzy i wygładzenia zmarszczek, a cykl zabiegów sprawia, że uzyskane efekty są trwałe.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Początkujący kosmetolodzy i fizjoterapeuci – jeśli brak Ci doświadczenia, a chcesz poznać skuteczne techniki, które zostały potwierdzone przez lata pracy i tysiące zadowolonych klientek, to szkolenie jest dla Ciebie
 • Praktykujący kosmetolodzy i fizjoterapeuci – masz doświadczenie i chcesz poszerzyć zakres usług? Przyjdź na kurs masażu Kobido i zwiększ zainteresowanie usługami swojego salonu.
 • Praktykujący masażyści – jeśli chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku poprzez opanowanie masażu, na który klientki ustawiają się w kolejce każdego dnia, to szkolenie jest dla Ciebie
 • Miłośnicy naturalnej pielęgnacji – czy wiesz, że masaż Kobido możesz wykonać sama dla siebie? Na kursie nauczysz się, jak dbać o skórę twarzy i zachować naturalne piękno bez użycia syntetycznych preparatów i zabiegów chirurgicznych.
Kobido-masaz-Krakow

2 dzień webinarowy oraz 2 dni zajęć praktycznych

Po kursie Uczestnicy otrzymują

 • Dyplom ukończenia kursu „Masaż Kobido – orientalny lifting twarzy” z informacją o ilości godzin szkoleniowych
 • Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji i Nauki
 • Certyfikat w języku angielskim

Webinary do kursu

 1. Masaż Kobido: orientalny lifting twarzy
 2. Zmarszczki mimiczne a diagnoza z twarzy
 3. Najważniejsze punkty aktywne na twarzy i techniki pracy z nimi
 4. Anatomia prawidłowa szyi

Webinary udostępniane są w formie nagrań audiowizualnych do samodzielnego odsłuchania i utrwalenia. Dostęp do nich jest aktywny do 30 dni po zakończeniu kursu. Część praktyczna stanowi 80% czasu trwania kursu. Kurs odbywa się w grupach maksymalnie do 12 osób.

Ćwiczenia praktyczne odbywają się w parach – pary są zmienne lub na modelach.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

icon1

Ekskluzywne grupy
do 12 osób

icon2

Kadra stale prowadząca praktykę kliniczną

icon3

Dużo wiedzy i umiejętności w krótkim czasie

icon4

Wpis do bazy gabinetów rekomendowanych

icon5

Nauka na bazie klinicznej Salonu New Beauty Europe


Warning: Undefined variable $texo in /home/users/ptcma/public_html/ITCMDAO/wp-content/plugins/woo-events/inc/functions.php on line 261

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE KOBIDO

4 DNI KURSU ZA 5000 ZŁ 2800 ZŁ*

Regulamin finansowy szkolenia

 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata całości kwoty w ciągu 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za kurs na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 3. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w kursie (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.
 4. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
 5. Organizator kursu zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania kursu 30 dni przed jego rozpoczęciem kursu i poinformowania o tym wszystkich uczestników.
Instagram