Olejki w pracy z emocjami.

Zapach to najkrótsza droga do spokoju, omijająca logikę i trafiająca prosto w serce emocji.

4.9

Początkujący

Olejki w pracy z emocjami ITCM DAO

Informacje na temat kursu

Współczesny świat narzuca nam tempo, które często odcina nas od własnych odczuć, pozostawiając w stanie chronicznego napięcia i emocjonalnego wyczerpania. Ten kurs to zaproszenie do świata aromaterapii emocjonalnej, gdzie naturalne esencje roślinne stają się precyzyjnym narzędziem regulacji układu nerwowego.

Zamiast walczyć ze stresem, nauczysz się, jak za pomocą zapachu bezpośrednio komunikować się z układem limbicznym – najstarszą częścią mózgu odpowiedzialną za nasze reakcje i nastrój.

Odzyskaj równowagę dzięki zapachom

Podczas szkolenia odkryjesz, że olejki eteryczne to coś więcej niż ładny zapach – to potężne molekuły sygnałowe, które potrafią w kilka sekund zmienić chemię Twojego organizmu. Dowiesz się, jak świadomie dobierać esencje, aby wyciszać lęk, budować pewność siebie czy ułatwiać uwalnianie skrywanych napięć.

To praktyczny przewodnik po tym, jak zamienić codzienną pielęgnację w głęboki rytuał dbania o higienę psychiczną i stabilność emocjonalną.

Zrozumiesz, dlaczego konkretne zapachy przywołują wspomnienia i jak wykorzystać tę wiedzę do transformacji trudnych stanów w zasoby.

Kurs łączy wiedzę o fizjologii węchu z praktycznymi protokołami stosowania olejków w chwilach kryzysu oraz w budowaniu długofalowej odporności psychicznej. To wiedza, która daje realny wpływ na to, jak się czujesz, pozwalając Ci wrócić do centrum swojej siły w każdym momencie dnia.

Dlaczego warto wziąć udział?

Czego się nauczysz w trakcie kursu?

Jak wygląda kurs?

Po kursie otrzymasz

Dla kogo jest ten kurs?

Prowadzący

Zapisz się na kurs

199  299 

Cena promocyjna do 28 marca 2026

Może Cię zainteresować

Najczęściej zadawane pytania

Jakie kursy oferuje ITCM DAO?

Nasz Instytut ma w ofercie ponad 120 różnych kursów z zakresu medycyny chińskiej, hirudoterapii i terapii naturalnych. Znajdziesz u nas kursy stacjonarne, online i hybrydowe dotyczące akupunktury, hirudoterapii, moksowania, masażu wisceralnego, psychosomatyki, dietetyki i inne. Pełna lista kursów dostępna jest pod TYM LINKIEM.

Tak, jeśli potrzebujesz faktury, podaj odpowiednie dane przy zakupie kursu. Faktury są wystawiane po kursie. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz FV zaliczkowej, wyślij nam nazwę kursu oraz swoje dane na adres: ksiegowosc@itcmkrakow.pl

Aby dowiedzieć się więcej o konkretnym kursie (zakres, cena, terminy) prosimy przejść na stronę pod TYM LINKIEM i wybrać interesujący kurs. Na stronie każdego kursu znajduje się guzik do zakupu.

Vanilla Apart Hotel – LINK
Hotel Panorama – LINK
Hotel Sympozjum – LINK
Hotel Campanile – LINK

Tak, jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego wystawiamy dyplomy oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN.
Zaświadczenia wystawiamy na podstawie §18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2014 r. poz. 622).

199  299 

Zapisz się do naszego newslettera​

Zapis do newslettera