Tuvia Scott, Lic. Ac. (Izrael)

Tuvia Scott jest praktykiem i nauczycielem Medycyny Chińskiej od 1990 roku. Ukończył studia medycyny chińskiej w Izraelu. Kontynuował naukę w Chinach, USA i Europie głównie w obszarach 5 Elementów, Uzdrawiania Taoistycznego i Akupunktury Brzucha. Obecnie prowadzi warsztaty w Izraelu i w wielu krajach Europy.

Tuvia Scott jako jeden z pierwszych terapeutów medycyny chińskiej przyczynił się do wprowadzenia akupunktury na szpitalne oddziały leczenia bólu i rehabilitacji. Jest też zaangażowany w badania naukowe na temat akupunktury. Był założycielem Centrum Badań nad Akupunkturą Brzucha w Izraelu. Jest członkiem Zarządu Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Izraelu oraz pełni funkcję dyrektora Departamentu Medycyny Chińskiej w Kampusie Szkoły Komplementarnej Medycyny Broshim na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Assaf Mor, Dipl Ac. (Izrael)

Assaf jest praktykiem i nauczycielem Medycyny Chińskiej. Ukończył Broshim Campus na Uniwersytecie w Tel Awiwie ze specjalizacją pediatryczną u Refuot-Meditaf i Juliana Scotta.

Przez lata Assaf pogłębiał swoją wiedzę, ucząc się różnych metod akupunktury pod okiem doświadczonych wykładowców. Poznał technikę Ziemskich Pni i Niebiańskich Konarów u Raniego Ayala, Metodę Równowagi doktora Tana, Akupunkturę Brzucha u Tuvii Scotta oraz styl japońskiej akupunktury Kiiko Matsumoto u Rana Kalifa.

Assaf współpracuje z dr. Yairem Maimon w Centrum Reufot w Tel Awiwie oraz zajmuje się opieką pediatryczną w Medycynie Chińskiej na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Safra w Tel Hashomer.

Assaf jest Przewodniczącym Izraelskiej Wspólnoty Medycyny Chińskiej, która organizuje coroczny Kongres Medycyny Chińskiej w Tel Aviv (ICCM).

Daniela Mijal Huler Huldai, Dipl Ac. (Izrael)

Daniela Mijal Huler Huldai na co dzień jest wykładowcą Campusu Broshim, który jest częścią Uniwersytetu w Tel Awiwie, największej publicznej uczelni wyższej w Izraelu. Od lat zajmuje się Tradycyjną Medycyną Chińską.

Jest licencjonowanym akupunkturzystą – praktykiem, dlatego też w naszej Szkole prowadzi zajęcia warsztatowe, podczas których pracuje z dziesięcioosobowymi grupami ucząc technik akupunkturowych.

Roni Kalir, Lic. Ac. (Izrael)

Roni Kalir jest praktykiem i nauczycielem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest licencjonowanym akupunkturzystą oraz wykładowcą Campusu Broshim, który jest częścią Uniwersytetu w Tel Awiwie, największej publicznej uczelni wyższej w Izraelu. Dzięki doświadczeniu związanemu z pracą akupunkturzysty prowadzi zajęcia praktyczne, podczas których studenci uczą się technik akupunkturowych.

W naszej Szkole TCM naucza podczas spotkań warsztatowych – 4 weekendy z rzędu spotyka się z naszymi słuchaczami na zajęciach praktycznych.

Micha Glikman, Lic. Ac. (Izrael)

Micha Glikman praktykuje TCM i japońską akupunkturę od 1997 roku. Jest on wykładowcą medycyny chińskiej i jednym z założycieli Campusu Broshim na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Gil Barzilay, PhD (Izrael)

Gil Barzilay ukończył z wyróżnieniem „Broshim College of Integrative Medicine” na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Pracuje w „Refuot” – jednym z wiodących ośrodków medycyny komplementarnej i alternatywnej w Izraelu oraz w swojej prywatnej klinice. Na Kampusie Broshim prowadzi zajęcia z zakresu metodologii badań klinicznych w medycynie chińskiej oraz nadzoruje prace naukowe studentów. Jest członkiem zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Chińskiej w Izraelu (ICCM) oraz jednym z głównych organizatorów Kongresu ICCM w Tel Awiwie. Odpowiada za przebieg Science & Research Day oraz pisze przeglądy systematyczne dla ICCM, Kampusu Broshim i innych organizacji.

Posiada liczne tytuły naukowe, m.in. Bachelor of Science z wyróżnieniem z Imperial College University of London. Obronił doktorat w “Oxford University in Cancer Research and a European Medical Biology Organisation (EMBO)”.

Obecnie leczy pacjentów, wykłada na uczelni, prowadzi warsztaty i seminaria w kraju i za granicą i jest aktywny naukowo. Jego praca dostarcza dowodów na skuteczność medycyny chińskiej i pozwala na prowadzenie dialogu pomiędzy przedstawicielami medycyny akademickiej i terapeutami TCM.

Daria Zwinczewska, prezes PTCMA (Polska)

Studentka VI roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Medycyną chińską oraz naturalnymi metodami leczenia zajmuje się od ponad 8 lat. Ukończyła 2-letnią szkołę akupunktury Compleo w Katowicach. W 2012 odbywała staż na oddziale akupunktury w Chinach.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach z następujących zagadnień: hirudoterapia, aurikuloterapia, masaż brzucha metodą Ogułowa, akupunktura 5 elementów, metoda dr Tana, metoda dr Yamamoto, akupunktura brzucha. Od 3 lat regularnie jeździ na Kongresy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tel Awiwie oraz w Rothenburgu. Ponadto pracuje jako tłumacz w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia „Dao”.

Helena Zwinczewska, lekarz (Polska)

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w czerwcu 2017 roku. W 2011 roku ukończyła szkołę Akupunktury Compleo w Katowicach. Odbywała staże kliniczne w Chinach na Uniwersytecie Chengdu. Od kilku lat regularnie uczestniczy w Kongresach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tel Awiwie oraz w Rothenburgu.

Od 2012 roku pracuje jako tłumacz kursów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, tłumacząc z angielskiego i rosyjskiego. Interesuje się medycyną integracyjną oraz międzykulturową opieką nad pacjentem. Regularnie poszerza swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach dotyczących powyższych tematów.

SZKOŁA AKUPUNKTURY DLA LEKARZY I FIZJOTERAPEUTÓW

ZAPISY NA 2020 ROK. SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA!

SZKOŁA AKUPUNKTURY DLA LEKARZY I FIZJOTERAPEUTÓW

ZAPISY NA 2020 ROK.
SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA!

DLACZEGO MY?

DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Nasi wykładowcy mają wysokie kwalifikacje. Dzielą się nie tylko wiedzą, ale również przekazują własne doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Kładziemy duży nacisk na ćwiczenie praktyczne – ważne jest dla nas, by każdy student oprócz wiedzy wyniósł z zajęć także umiejętności.

CERTYFIKATY MEN

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego. Po każdym kursie otrzymacie świadectwo ukończenia kursu z informacją o liczbie godzin spędzonych na szkoleniu.