Leonid Gelman

Leonid Gelman

MD (Ashdod, Izrael)

Akupunkturą zajął się w 1980 roku, gdy był studentem 3 roku Czelabińskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywnie zaangażował się w prace Towarzystwa Naukowego Lekarzy Akupunkturzystów i do czasu zakończenia studiów był tam już wykładowcą i członkiem Rady Naukowej. W 1989 roku poszerzał kwalifikacje na moskiewskiej Katedrze Akupunktury Centralnego Uniwersytetu Doskonalenia Zawodowego Lekarzy.

Sporo wiedzy zdobył czytając trudno dostępne tłumaczenia tekstów dotyczących akupunktury i medycyny chińskiej. W 1990 roku Michael Gelman wyjechał do Izraela i po potwierdzeniu dyplomu zaczał pracować jako lekarz chorób wewnętrznych.

Daria Zwinczewska

Daria Zwinczewska

Lek. med.

Lekarz medycyny zachodniej, tłumacz i wykładowca. Medycyną chińską oraz naturalnymi metodami leczenia zajmuje się od ponad 10 lat. Ukończyła 2-letnią szkołę akupunktury Compleo w Katowicach oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu  medycyny komplementarnej.

Odbyła staże kliniczne w chińskich szpitalach na oddziale akupunktury (Chengdu, Changsha). Jest autorką licznych publikacji z zakresu medycyny chińskiej w czasopismach medycznych. Specjalizuje się w akupunkturze klasycznej, metodzie równoważenia dr Tana, akupunkturze czaszki dr Yamamoto, akupunkturze ucha i hirudoterapii. Ponadto prowadzi własną praktykę terapeutyczną.

Płynnie posługuję się językiem rosyjskim i angielskim. W nielicznych wolnych chwilach jeździ konno i podróżuje.