Header_Thermomix

Jedzenie jako lekarstwo

„Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” – mówił już Hipokrates, a ja staram się Wam o tym przypomnieć. 

W medycynie chińskiej uważa się, że to co jemy ma zasadniczy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie: zarówno fizyczne jak i psychiczne. Mówi się, że dieta wpływa nawet na zachowanie i podejmowane decyzje! Dlatego warto zadbać o to, by była smaczna, zdrowa i dopasowana indywidualnie.

buddha-bowl-dish-with-vegetables-legumes-top-view-1-scaled
[FM_form id="3"]

TRWA CYKL BEZPŁATNYCH WYKŁADÓW “JEDZENIE JAKO LEKARSTWO”

Kolejny wykład już 10 lutego 2022 w godz. 16:30-18:00.

Zrzut-ekranu-2022-01-2-o-21.50.35

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

Otrzymuj informacje o wykładach oraz szkoleniach, a także ciekawostki dotyczące dietetyki chińskiej i przepisy na zdrowe dania

“Dietetyka w Thermomixie” – co tutaj znajdziesz?

 • Zalecenia dietetyczne: jak jeść, by czuć się dobrze.
 • Długie i krótkie artykuły o dietetyce.
 • Informacje o olejkach eterycznych wspierających trawienie.
 • Przepisy na szybkie dania wspierające konkretne narządy.
 • Omówienie poszczególnych produktów w kategoriach medycyny chińskiej.
 • Informacje o bezpłatnych wykładach.
 • Grupę ludzi, którzy myślą podobnie i wiedzą, że dbanie zdrowie zaczyna się we własnej kuchni.

Odżywiaj się smacznie, zdrowo i w sposób spersonalizowany 🙂

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH GOTOWANIA

CENA PROMOCYJNA DO 30 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM WARSZTATÓW 400 ZŁ 300 ZŁ

24 lutego 2022

17 marca 2022

7 kwietnia 2022

Kilka słów o mnie…

Nazywam się Helena Olearska i jestem lekarką, dietetykiem klinicznym i terapeutką medycyny chińskiej. Jestem również założycielką „Dietetyki w Thermomixie” – miejsca, w którym uczę jak odżywiać się smacznie, zdrowo i w sposób spersonalizowany. 

Pracując na co dzień z pacjentami otrzymuję niezliczone pytania o to, jak się odżywiać. Nic dziwnego, skoro zewsząd jesteśmy bombardowani ogromną ilością informacji o coraz to nowych dietach… Dlatego swoją działalność opieram między innymi o dietetykę chińską, czyli system, który istnieje (i sprawdza się) już od około 3000 lat.

Na Facebooku i w newsletterze „Dietetyki w Thermomixie” znajdziesz wiele praktycznych informacji oraz cennych wskazówek, które pozwolą Ci poznać i zrozumieć zasady zdrowego żywienia, a później z łatwością wprowadzić je w życie.

Zrzut-ekranu-2022-01-25-o-21.18.46

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJE?

Jeśli interesuje Cię wizyta lub konsultacja, zapraszam do kontaktu.
Odpowiem w ciągu 24 godzin.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

  Instagram