Piątkowa akupunktura ucha

Cykl webinarów Akupunktura ucha, oparty na autorskiej metodzie doktora J. Pesikova, która w pełni prezentuje zagadnienie akupunktury ucha (Aurikuloterapii). Formuła webinarów opiera się o wykład, podczas którego uczestnicy uczą się prawidłowo lokalizować punkty akupunkturowe na małżowinie ucha oraz wykonywać zabiegi akupunkturowe.

Akupunktura ucha jest mikrosystemem, który stosowany jest obecnie do diagnozowania i leczenia szerokiego spektrum dolegliwości, szczególnie dotyczących układu mięśniowo-szkieletowego, układu nerwowego oraz układu pokarmowego. Nie wymaga znajomości medycyny chińskiej, a jej podstawy można opanować stosunkowo szybko. Jest przy tym prosta i skuteczna, a także tania w wykonaniu i bezpieczna dla pacjenta. Jej wykonanie może polegać na użyciu igieł, ale także na masowaniu, uciskaniu, wykorzystaniu magnesów czy też przyklejaniu nasion w odpowiednie miejsca na małżowinie usznej.

Cykl akupunktury ucha składa się z ośmiu webinarów:

  1. 15.05.2020 – Wprowadzenie do akupunktury ucha. Leczenie chorób kręgosłupa za pomocą aurikuloterapii. (ZAPISZ SIĘ)
  2. 22.05.2020 – Choroby ortopedyczne i ich leczenie za pomocą akupunktury ucha. Najważniejsze punkty akupunkturowe o działaniu ogólnym. (ZAPISZ SIĘ)
  3. 29.05.2020 – Zasady układania algorytmów i protokołów leczenia w chorobach układu pokarmowego (ZAPISZ SIĘ)
  4. 05/06/2020 – Choroby układu sercowo-naczyniowego i oddechowego i ich leczenie za pomocą akupunktury ucha. (ZAPISZ SIĘ)
  5. 19/06/2020 – Choroby neurologiczne i okulistyczne. Akupunktura ucha jako wspieranie leczenia pacjenta. (ZAPISZ SIĘ)
  6. 26/06/2020 – Akupunktura ucha w leczeniu chorób laryngologicznych, endokrynologicznych i ginekologicznych. Protokoły leczenia. (ZAPISZ SIĘ)
  7. 03/07/2020 – Podsumowanie materiału z poprzednich spotkań. Protokoły odchudzające. Omówienie najważniejszych punktów na małżowinie usznej. (ZAPISZ SIĘ)
  8. 10/07/2020 – Leczenie uzależnień za pomocą akupunktury ucha. (ZAPISZ SIĘ)

Webinary odbywają się w piątki w godzinach 18:00 – 20:30. Dla tych, którzy nie dotrą na czas webinaru, a są zapisani i mają opłacony webinar, przygotowaliśmy specjalny dostęp do nagrań po każdym webinarze, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że zostanie opuszczony jakiś temat. Dodatkowo po odbyciu webinaru, przez kolejny miesiąc po spotkaniu, będą mogli Państwo wrócić do nagrania i utrwalić swoją wiedzę z danego tematu.

Po zakończeniu cyklu 8 webinarów planujemy szkolenie praktyczne w siedzibie Szkoły ale jego termin – z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną – nie jest jeszcze znany. Po płatnych webinarach oraz szkoleniu praktycznym w szkole ITCM DAO, otrzymają Państwo certyfikat ukończenia pełnego kursu Akupunktury ucha – Aurikuloterapii.

Promocyjna cena za jedno spotkanie 2,5 godzinne

150 zł 90 zł

Cena zawiera webinar na żywo + dostęp do nagrania po spotkaniu.

Warunkiem skorzystania z webinaru jest wpłata pełnej kwoty za webinar, przed jego rozpoczęciem. Prosimy pamiętać, że przelewy bankowe trwają nawet kilka godzin, dlatego każdy kto będzie chciał się zapisać tuż przed webinarem, proszony jest o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: itcm.krakow@gmail.com. Kwotę za webinar należy uiścić na poniższe konto bankowe:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina
PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej
79 1440 1387 0000 0000 0967 7771
Tytułem: Opłata za webinary – [IMIĘ NAZWISKO]

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w webinarze (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.

Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.