Kosmetologia chińska

Azjatyckie podejście do pielęgnacji urody przeżywa obecnie renesans ma świecie. Po chwilowym zachłyśnięciu się zachodnimi metodami zachowania urody, którym towarzyszą liczne skutki uboczne i komplikacje nastąpił zwrot w kierunku naturalnych i najbardziej skutecznych terapii anti-aging znanych od wieków w Chinach.

Akupunktura kosmetyczna jest metodą o bardzo wszechstronnym działaniu, albowiem stymulacja punktów akupunkturowych umiejscowionych na twarzy nie tylko działa lokalnie poprzez poprawę napięcia skóry, ale też ma oddziaływanie na cały organizm pacjenta, poprawiając m.in. funkcje trawienne albo lecząc bezsenność.

To jak wyglądamy jest efektem prowadzonego stylu życia. Ten kurs pozwala nie tylko poprawić jakość naszej skóry ale też zmienić całościowe podejście do pielęgnacji zdrowia i urody. Dodatkowy atutem akupunktury kosmetycznej jest możliwość przeprowadzania zabiegów na sobie.

Uczestnicy webinarów będą uczyli się jak wykonywać zabiegi akupunkturowe na ciele i twarzy oraz jak korzystać z terapii próżniowej i masażu Gua Sha. Dowiedzą się, jak krok po kroku przeprowadzić zabieg akupunktury kosmetycznej i poprawić stan i wygląd pacjenta.

Na webinarach zostaną omówione różne poziomy diagnozowania problemów kosmetologicznych i dermatologicznych oraz sposoby ich leczenia za pomocą medycyny chińskiej i akupunktury. Przedstawione będą protokoły leczenia oraz sposoby tworzenia algorytmów i planowania terapii długoterminowej.

Cykl kosmetologii składa się z sześciu webinarów:

  1. 25/06/2020 – Kosmetologia w medycynie chińskiej – podstawy i zasady. (ZAPISZ SIĘ)
  2. 02/07/2020 – Kosmetologia w medycynie chińskiej – teoria kanałów i fizjologia narządów w medycynie chińskiej. (ZAPISZ SIĘ)
  3. 06/07/2020 – Wprowadzenie do akupunktury twarzy – wskazanie do stosowania najważniejszych punktów akupunkturowych. (ZAPISZ SIĘ)
  4. 07/07/2020 – Wykorzystanie mikrosystemów akupunktury podczas zabiegu akupunktury kosmetycznej. (ZAPISZ SIĘ)
  5. 09/07/2020 – Zasady diagnozy z twarzy-algorytmy i protokoły wykorzystywane w akupunkturze kosmetycznej. Nakłuwanie lokalne i dystalne. (ZAPISZ SIĘ)
  6. 10/07/2020 – Zasady leczenia kompleksowego – łączenie akupunktury kosmetycznej z innymi technikami pracy. Masaż Gua Sha – terapia próżniowa. (ZAPISZ SIĘ)

Dla tych, którzy nie dotrą na czas webinaru, a są zapisani i mają opłacony webinar, przygotowaliśmy specjalny dostęp do nagrań po każdym webinarze, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że zostanie opuszczony jakiś temat. Dodatkowo po odbyciu webinaru, przez kolejny miesiąc po spotkaniu, będą mogli Państwo wrócić do nagrania i utrwalić swoją wiedzę z danego tematu.

Po zakończeniu cyklu 8 webinarów planujemy szkolenie praktyczne w siedzibie Szkoły ale jego termin – z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną – nie jest jeszcze znany. Po płatnych webinarach oraz szkoleniu praktycznym w szkole ITCM DAO, otrzymają Państwo certyfikat ukończenia pełnego kursu Kosmetologii chińskiej.

Promocyjna cena za jedno spotkanie 2,5 godzinne

150 zł 99 zł

Cena zawiera webinar na żywo + dostęp do nagrania po spotkaniu.

Warunkiem skorzystania z webinaru jest wpłata pełnej kwoty za webinar, przed jego rozpoczęciem. Prosimy pamiętać, że przelewy bankowe trwają nawet kilka godzin, dlatego każdy kto będzie chciał się zapisać tuż przed webinarem, proszony jest o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: itcm.krakow@gmail.com. Kwotę za webinar należy uiścić na poniższe konto bankowe:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina
PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej
79 1440 1387 0000 0000 0967 7771
Tytułem: Opłata za webinary – [IMIĘ NAZWISKO]

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w webinarze (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.

Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.