ITCM-DAO-Akupunktura-w-leczeniu-chorob-oczu

Akupunktura w leczeniu chorób oczu.

Możliwości i ograniczenia.

Zapraszamy fizjoterapeutów, lekarzy, optyków, ortoptystów, optometrystów, osoby zajmujące się rehabilitacją wzrokową na kurs praktyczny, poświęcony leczeniu chorób oczu w medycynie integracyjnej. Autorski kurs doktor Wiktorii Zwinczewskiej, oparty na zdobytym doświadczeniu w ciągu 30 lat praktyki jako lekarz okulista i 15 lat praktyki jako akupunkturzysta i hirudoterapeuta.

Akupunktura-w-leczeniu-chorob-oczu-ITCM-DAO-2022

Nauka-hybrydowa-ITCM-DAO

Nauka odbywa się w trybie hybrydowym

teorii uczymy się online, a spotkanie praktyczne ma miejsce w Krakowie.

Akupunktura-w-leczeniu-chorob-oczu-ITCM-w-Krakowie

10 dni kursu w cenie 9600 zł 4800 zł*

Kurs ma charakter hybrydowy. Wiedza teoretyczna jest przekazywana online oraz w formie nagrań do samodzielnego odsłuchania i nauki. Dostęp do wszystkich nagrań pozostanie aktywny przez 30 dni po ukończeniu kursu. Umiejętności praktycznych nauczamy podczas spotkania stacjonarnego w Krakowie, na bazie klinicznej naszego Instytutu.

Podczas kursu zostanie Państwu przekazana wiedza z anatomii, fizjologii, patofizjologii oka oraz medycyny chińskiej, w celu tworzenia algorytmów i protokołów kompleksowego leczenia różnych chorób oczu. Bez zrozumienia patofizjologii rozwoju zaburzeń różnych odcinków oka, bardzo trudno tworzyć algorytmy i protokoły leczenia chorób okulistycznych, bądź hamowania postępów wad wzroku.

80% zajęć stacjonarnych będzie poświęcone zajęciom praktycznym. Zaproponowany program będzie pomocny również dla osób odczuwających zmęczenie oka przy dłuższym siedzeniu przy komputerze, w zespole suchego oka oraz w zespole oka komputerowego.

Każdy uczestnik skorzysta z wiedzy i umiejętności nabytych na tym kursie. Program będzie rozbudowany o interpretację badań okulistycznych, ponieważ Państwa sukcesy będą sprawdzane przez lekarzy okulistów Waszych pacjentów. Ze względu na praktyczny charakter Kursu nauka odbywa się w małych grupach do 12 osób.

Webinary udostępniane są w formie nagrań audiowizualnych do samodzielnego odsłuchania i utrwalenia. Dostęp do nich jest aktywny przez 30 dni po zakończeniu kursu. Na 5 dni pracy w gabinecie składają się powtórzenie teorii oraz ćwiczenia praktyczne dotyczące algorytmów i protokołów w leczeniu chorób oczu.

Akupunktura-w-leczeniu-chorob-oczu-ITCM-DAO-Krakow
Akupunktura-w-leczeniu-chorob-oczu-ITCM-DAO-w-Krakowie

5 dni webinarowych oraz 5 dni zajęć praktycznych

Po kursie Uczestnicy otrzymują

 • dyplom ukończenia Kursu z informacją o ilości godzin szkoleniowych
 • zaświadczenie MEN o ukończeniu szkolenia
 • certyfikat w języku angielskim poświadczający zdobyte umiejętności

Dni webinarowe poświęcone są w szczególności

 • anatomii, fizjologii i patologii narządu wzroku,
 • anatomii i fizjologii układu krążenia – w aspekcie mikrokrążenia gałki ocznej i pracy z układem limfatycznym,
 • leczeniu stresu jako przyczyny pogłębiania się chorób oczu,
 • omówieniu wad wzroku oraz najczęszczych chorób oczu,
 • podstawom medycyny chińskiej,
 • najważniejszym punktom akupunkturowym w leczeniu chorób oczu,
 • omówieniu protokołów, niezbędnych do leczenia patologii narządu wzroku.

Dlaczego warto wybrać naukę w ITCM DAO?

icon-1

Wykładowcy z dużym
doświadczeniem klinicznym

icon-2

Materiały szkoleniowe w postaci obszernych skryptów

icon-3

Ćwiczenia praktyczne z pacjentami w Krakowie

icon-4

Zajęcia praktyczne zawsze w małych grupach

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE

10 DNI KURSU ZA 9600 ZŁ 4800 ZŁ*

16-25 listopada 2022

16-25 lutego 2023

16-25 września 2023

Regulamin finansowy szkolenia

 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata całości kwoty w ciągu 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem kilku sposobów płatności: zwykły przelew bankowy, płatność szybkim przelewem online, płatność PayPal.
 2. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty za kurs na raty. Dzięki współpracy z firmą Mediraty Sp. z o.o., możemy Państwu zaproponować wygodną i bezpieczną spłatę ceny kursu w ratach. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 266 83 70 (pon. ‑ pt. 8:00 ‑ 20:00, sob. 9:00 ‑ 14:00). Pod tym linkiem dostępny jest również wygodny kalkulator ratalny, dzięki któremu obliczą Państwo wysokość każdej raty.
 3. Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w kursie (wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.
 4. Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
 5. Organizator kursu zastrzega sobie prawo do możliwości odwołania kursu 30 dni przed jego rozpoczęciem kursu i poinformowania o tym wszystkich uczestników.

*Promocyjna cena kursu ograniczona jest do 30 dni przed rozpoczęciem kursu. 30 dni przed rozpoczęciem kurs powraca do ceny regularnej.

Instagram