Akademia Akupunktury Kosmetycznej

Uwaga – Tylko dla kobiet!!!

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet życzymy wszystkim przedstawicielom płci pięknej żeby były jeszcze piękniejsze oraz mogły się realizować oraz zarabiać na swojej pasji jaką jest naturalna pielęgnacja zdrowia i urody.

Zapraszamy do naszej nowo utworzonej

AKADEMII AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ Z ELEMENTAMI PSYCHOKOSMETOLOGII.

Program naszej Akademii całościowo ułożony jest tak, aby przybliżyć tematykę azjatyckiego podejścia do pielęgnacji zdrowia i urody osobom, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z medycyną chińską i akupunkturą. Krok po kroku wyjaśniamy kwestie teoretyczne i praktykujemy w parach techniki nakłuć.

Akupunktura jest metodą leczniczą metodą o bardzo wszechstronnym działaniu, albowiem stymulacja punktów akupunkturowych umiejscowionych na twarzy nie tylko działa lokalnie poprzez poprawę napięcia skóry, ale też ma oddziaływanie na cały organizm pacjenta. Jest to praca z energią i emocjami pacjenta. Zrozumienie mechanizmów powstawania chorób pozwala dotrzeć do ich prawdziwej przyczyny, a dzięki temu wyleczyć pacjenta zarówno z dolegliwości fizycznych jak emocjonalnych m.in. poprzez wpływanie na poziom hormonów stresu (adrenaliny i koryzolu).

Nowym aspektem szkolenia jest wprowadzenie elementów psychokosmetologii. Jest ona nowym nurtem w dziedzinie kosmetologii. Dotyczy ona holistycznej opieki nad organizmem człowieka, biorąc pod uwagę zarówno kwestie fizyczne jak i emocjonalne (psyche&soma). Proponowane w psychokosmetologii metody terapeutyczne mają za zadanie niwelowanie skutków stresu, chorób psychosomatycznych, a jednocześnie stanowią naturalne terapie anty-aging.

Chcemy Wam zaproponować dwa promocyjne pakiety szkoleń, które przeprowadzą Was przez cała tematykę holistycznego podejścia do zdrowia i urody, począwszy od kwestii wstępnych związanych z teorią kosmetologii chińskiej aż po specjalistyczne kursy praktyczne wraz z demonstracją zabiegu.

Pakiet pierwszy zawiera cały program AKADEMII AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ oraz został dodatkowo wzbogacony  o kurs Hirudokosmetologii, bowiem połączenie wiedzy z zakresu chińskiej kosmetologii ze znajomością technik hirudoterapii to bardzo szeroki wachlarz kompetencji terapeutycznych, które dają szybki i spektakularny efekt, zarówno w kwestii wyglądu jak i w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia pacjenta.

Pijawki lekarskie coraz częściej są wykorzystywane w kosmetologii i medycynie estetycznej ze względu na swoje regeneracyjne właściwości.  Powstawanie zmarszczek oraz zmiany w wyglądzie i budowie skóry są często wynikiem zmian hormonalnych oraz zaniku składników budulcowych. W ekskluzywnej kosmetologii bardzo skuteczne okazały się maseczki z własnej krwi pacjenta wymieszanej z hirudozwiązkami produkowanymi przez pijawkę – ten wyjątkowy “face lifting” daje natychmiastowy efekt, doceniany przez pacjentów. Ponadto ślina pijawki zawiera liczne substancje przeciwkrzepliwe, antyagregacyjne i przeciwzapalne oraz m.in. neuroprzekaźniki i endorfiny przywracające równowagę w organizmie, działające antydepresyjnie, poprawiające utlenienie i odżywianie komórek, usuwające szkodliwe produkty z organizmu i pozytywnie wpływające na układ krwiotwórczy pacjenta.

Pakiet I obejmuje następujące szkolenia:

Łącznie jest to ponad 90 godzin dydaktycznych szkolenia (8 dni).

Cena pakietu: 4000 zł

Pakiet II przeznaczony jest dla osób które (jeszcze) obawiają się pracy z pijawką lekarską. Obejmuje on całościowy  i kompletny program AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ Z ELEMENTAMI PSYCHOKOSMETOLOGII wg następującego harmonogramu:

Łącznie jest to ponad  60 godzin dydaktycznych szkolenia ( 6 dni).

Cena pakietu: 3000 zł

Po zakończeniu szkoleń otrzymasz:

  • międzynarodowy certyfikat, poświadczający zdobycie kompetencji teoretycznych i praktycznych w kierunku AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ Z ELEMENTAMI PSYCHOKOSMETOLOGII (oraz ew. Hirudoterapii)
  • zaświadczenie MEN o ukończeniu szkolenia, zgodne z wzorem przewidzianym w § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. Uz 2017, 1632) potwierdzające nabycie wiedzy i umiejętności w zawodzie akupunkturzysty
  • oraz dyplom ukończenia Akademii wraz z ilością godzin poświęconych na praktykę, który będzie można wyeksponować
    w Twoim gabinecie.

Warunki finansowania:

Warunkiem skorzystania z promocji na Dzień Kobiet i zapisu w promocyjnej cenie do Akademii Akupunktury Kosmetycznej, jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł do 15 marca 2020 roku. W przypadku dokonania wpłaty zaliczki, pozostałą kwotę regulującą udział w Akademii należy wpłacić nie później niż 10 dni przez rozpoczęciem pierwszego kursu. Jest możliwość zapłaty pozostałej kwoty w ratach, po 1000 zł na 10 dni przed rozpoczęciem każdego z kursów będących częścią Akademii Akupunktury Kosmetycznej. Zadatek zostaje rozliczony pod koniec Akademii Akupunktury Kosmetycznej.

Kwotę zaliczki należy uiścić na poniższe konto bankowe:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina
PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej
79 1440 1387 0000 0000 0967 7771
Tytułem: Zadatek na szkołę, imię i nazwisko uczestnika

Istnieje możliwość rozłożenia kosztu Akademii Akupunktury Kosmetycznej na wygodnie raty. Aby skorzystać z płatności ratalnej skontaktuj się pod numerem telefonu 504 242 873 lub 22 255 83 70.

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia – zgłoszenia chęci udziału w Akademii Akupunktury Kosmetycznej (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.

Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.

Zapraszamy wszystkie Panie do nauki w naszej AKADEMII AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ – inwestycja w samorozwój to najlepszy prezent jaki możemy sobie same zrobić!