USG

Podstawą skutecznego leczenia jest właściwa diagnostyka, a badania obrazowe są jej ważnym elementem.

  • W NZOZ Batory badania wykonują lekarze specjaliści. Atutami przychodni są: nowoczesny sprzęt i wysoka jakość badań, krótkie okresy oczekiwania oraz przystępne ceny.
  • Badania USG i RTG są wykonywane podczas wizyty u chirurga lub ortopedy w razie konieczności (decyzję podejmuje lekarz).
  • Na życzenie Pacjenta, bez skierowania, świadczymy usługi odpłatne podczas których wykonujemy USG lub RTG oraz przygotowujemy dokładne opisy.
  • W przychodni istnieje też możliwość odpłatnego wykonania tomografii komputerowej oka (OTC).

W naszej placówce wykonujemy USG / RTG z opisem, optyczną koherentną tomografię (OCT), pole widzenia (perymetria) oraz badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego (tonometria). Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat przeprowadzanej diagnostyki obrazowej, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Zawsze jesteśmy chętni pomóc i udzielić informacji.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]