KURS

17 - 19 Kwietnia 2015

Terapie wspomagajce energorehabilitację pacjenta

Zapraszamy na kolejne szkolenie ITCM DAO, które odbędzie się w dniach 17-19.04.2015 r. i będzie prowadzone przez doktor Olgę Kozińską. Plan szkolenia jest następujący:

 

1. Harmonizowanie poziomów energetycznych zgodnie z medycyną chińską za pomocą hirudoterapii.

Hirudoterapia to naturalna metoda leczenia różnych dolegliwości przy użyciu Hirudo medicinalis (pijawka lekarska). Pijawki były używane już od starożytności, jednak rozwój medycyny w XX wieku przyczynił się do ograniczenia ich stosowania. Obecnie, po poznaniu cennych związków produkowanych przez gruczoły ślinowe pijawki ponownie zainteresowano się tą metodą terapii.

 

2. Starosłowiański masaż wisceralny brzucha.

 

Stan brzucha ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wisceralny masaż brzucha to stara metoda, która była szeroko praktykowana w krajach słowiańskich. Pozwala na masowanie głębokich warstw jamy brzusznej, w tym narządów wewnętrznych. Pozwala na pozbywanie się uciążliwych zaparć, zastojów żółci oraz innych stanów chorobowych.

 

3. Terapia kranio-sakralna (czaszkowo-krzyżowa).

 

Terapia kranio-sakralna bierze swoją nazwę od przyczepów anatomicznych opony twardej rdzenia kręgowego, która w części proksymalnej przyczepia się w okolicach otworu wielkiego czaszki, a w części dystalnej do kości krzyżowej. Napięcia są zsyłane od czaszki w kierunku dołu ciała, a także mogą wstępować od kości krzyżowej w kierunku czaszki. Mechanizmem napędowym tego systemu jest pulsacyjny rytm powstający podczas produkcji i absorbcji płynu mózgowo-rdzeniowego.

 

Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraine)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.
Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.
Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.
Cena:
800.00
zł / spotkanie

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com