Daria Zwinczewska, prezes PTCMA (Polska)

Studentka VI roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Medycyną chińską oraz naturalnymi metodami leczenia zajmuje się od ponad 8 lat. Ukończyła 2-letnią szkołę akupunktury Compleo w Katowicach. W 2012 odbywała staż na oddziale akupunktury w Chinach.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach z następujących zagadnień: hirudoterapia, aurikuloterapia, masaż brzucha metodą Ogułowa, akupunktura 5 elementów, metoda dr Tana, metoda dr Yamamoto, akupunktura brzucha. Od 3 lat regularnie jeździ na Kongresy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tel Awiwie oraz w Rothenburgu. Ponadto pracuje jako tłumacz w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia „Dao”.

Ilian Migdali, L.Ac., M.Ac., Dipl. Ac. (USA)

Rozpoczął naukę i praktykę medycyny chińskiej w 1983 r. Ukończył Emperor College w Santa Monica w 1987 r. Przez kilka następnych lat podróżował po Chinach i Indiach. Podczas pobytów w tych krajach zgłębiał tematy związane z Tracycyjną Chińską Medycyną, zdobywał nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Po powrocie do Los Angeles założył swoją prywatną praktykę w Hollywood. Posiada bogate doświadczenie w leczeniu schorzeń ortopedycznych i mięśniowo-szkieletowych.

W 2004 roku rozpoczął naukę u Richarda Tana. Jest jednym z najwybitniejszych uczniów dr. Tana, którzy obecnie kształcą w zakresie Metody równoważenia dr. Tana. Jest założycielem i prezesem ACU-Care.