Szanowni Państwo, wraz z początkiem nowego roku akademickiego w ramach Polskiego Centrum dr Tana otwieramy szkołę podyplomową akupunktury metodą doktora Tana. Będzie to cykl 3 spotkań weekendowych (sobota – niedziela), każde składające się z 26 godzin szkoleniowych. Zajęcia poprowadzą Ilan Migdali oraz Daria Zwinczewska.

O autorze i metodzie

Dr Richard Tan urodził się na Tajwanie, a w dorosłości żył i pracował w San Diego. Studiował ziołolecznictwo i tradycyjną medycynę chińską i uczył się leczenia pacjentów u wielu akupunkturzystów. Po latach wypracował własną technikę, która cechuje się niezwykłą prostotą oraz natychmiastowymi rezultatami: ból odczuwany przez pacjenta musi zmniejszyć się natychmiast po wbiciu igły. Jednak nadaje się ona nie tylko do leczenia bólu i problemów mięśniowo-szkieletowych, ale także chorób wewnętrznych, w tym zaburzeń gospodarki hormonalnej. Diagnozowanie i planowanie zabiegu są oparte o prosty 3- stopniowy protokół.

Aby korzystać z tej techniki niezbędne są znajomość przebiegu meridianów, punktów akupunkturowych oraz niektórych teorii opisanych w medycynie chińskiej. Dr Tan zmarł w 2016 roku, pozostawiając po sobie 6 książek oraz kilkoro uczniów, którym udzielił pozwolenia na nauczanie swojej metody. Jednym z nich jest właśnie Ilan Migdali.

Koszty i rekrutacja do szkoły

Kurs będzie odbywał się w języku angielskim z tłumaczeniem konsekutywnym na język polski. Wszystkie spotkania będą zawierały część praktyczną, więc grupa nie przekroczy 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Daty spotkań

  • 16-17 marca 2019
  • 20-21 lipca 2019
  • 19-20 października 2019

Cena

1500 zł – cena regularna za spotkanie (1300 zł – cena zniżkowa przy wpłacie całości kwoty na 3 mies. przed kursem*)
20% zniżki dla uczestników Szkoły ITCM DAO (300 zł)**
100 zł zniżki dla członków PTCMA**

* promocja nie łączy się z innymi zniżkami
** zniżki dla uczestników Szkoły ITCM DAO oraz członków PTCMA łączą się