KURS

01 - 02 Września 2018

Podstawy homeopatii

Homeopatia jest jedną z metod leczniczych, stanowiącą całościowy system. Posiada własną koncepcję choroby, metody diagnozowania i dobierania leków. Na jej potrzeby została stworzona farmakopea homeopatyczna. Homeopatia jest metodą terapeutyczną, opartą na zasadzie podobieństw. Substancje lecznicze podawane sa w małych lub nieskończenie małych dawkach. Taka terapia ma pobudzić organizm do samoleczenia.

 

Objawy chorobowe, które obserwujemy to reakcja organizmu na zaburzenie równowagi. Można zaobserwować jednocześnie na kilku poziomach, począwszy od zmian miejscowych, poprzez problemy układowe oraz reakcje ogólne organizmu. 

 

Podczas kursu uczestnicy poznają podstawowe leki homeopatyczne, zebrane w "homeopatyczną apteczkę". Będą to substancje stosowane w najczęściej spotykanych chorobach i dolegliwościach. Uczestnicy nauczą się jak dobierać je w prawidłowy sposób oraz stosować w leczeniu swoich bliskich oraz swoich Pacjentów. 

Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraine)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.
Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.
Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.
Cena:
1 500.00
zł / spotkanie
Cena:
1 400.00
zł / dla uczestników Szkoły i członków PTCMA
Cena:
1 300.00
zł / przy wpłacie do 31 marca 2018 roku

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com