KURS

10 - 11 Grudnia 2016

Metoda równoważenia dra Tana – leczenie przeciwbólowe – część I

Kurs realizowany przez wykładowców Israeli Tan Center, którzy współpracują z naszym Instytutem w ramach Polish Tan Center oraz wspierają swoją wiedzą, umiejętnościami zarówno nas, jak i Uczestników kursów poświęconych Metodzie dr. Tana.    

 

Technika wypracowana przez dra Tana jest efektem jego wieloletniej praktyki i ciągłego udoskonalania własnych koncepcji. W odróżnieniu od innych technik cechuje się niezwykłą prostotą oraz natychmiastowymi rezultatami w leczeniu bólu. Dzięki tym cechom pacjent i terapeuta są pewni skuteczności stosowanej metody. Dlatego okazuje się niezwykle pomocnym narzędziem w pracy rehabilitanta, fizjoterapeuty, ale i lekarza. W krajach zachodnich jednym z najczęstszych problemów leczonych za pomocą akupunktury jest właśnie ból. Po ponad 10 latach doświadczeń z udziałem tysięcy pacjentów, przy współpracy z najlepszymi ortopedami w Izraelu, można z całą pewnością stwierdzić, że metoda równoważenia i podejście Jin Lou są najbardziej skutecznymi sposobami leczenia z zakresu akupunktury.

 

Leczenie schorzeń narządu ruchu Metodą równoważenia dra Tana to efektywna i jednocześnie stosunkowo łatwa do nauczenia się metoda łagodzenia bólu. Przynosi pacjentom ulgę już po kilku zabiegach. Diagnozowanie i dobór strategii leczenie są oparte o 3-stopniowy protokół. 

 

Na kursie będziecie mogli Państwo poznać historię metody równoważenia i podejścia Jing Lou, a także jej podstawowe założenia. Jednak zasadniczą cześcią spotkania będą ćwiczenia praktyczne.

 

Podczas kursu nauczycie się Państwo jak diagnozować i leczyć przy użyciu metody równoważenia popularne problemy ortopedyczne takie jak na przykład:

- ból kończyn górnych i dolnych,

- ból w łokciu tenisisty i łokciu golfisty,

- zespół cieśni kanału nadgarstka,

- jałowa martwica kości,

- ból pourazowy, zwłaszcza u sportowców,

- choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.

 

Czas trwania kursów:
Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: 9:00 - 18:00

 

Prowadzący:
Guy Polak
Adi Fromm

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 
Regulamin finansowy szkolenia:

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.   
 
Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
Adi Fromm

Prowadzący:Adi Fromm,

Adi Fromm jest wykwalifikowanym terapeutą z Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Ziołolecznictwa i Medycyny Integracyjnej. Jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy  klinicznej oraz naukowej w Assaf Harofeh Medical Center.

 

Wykłada w Szkole Medycyny Chińskiej Ridman w Izraelu, a także występuje na konferencjach medycznych w kraju i zagranicą.

 

Zajmuje się przede wszystkim ziołolecznictwem w Medycynie Chińskiej oraz akupunkturą w ortopedii i leczeniu bólu. Jest oficjalnym reprezentantem dr. Tana i naucza jego Metody Równoważenia na kursach i warsztatach przeprowadzanych regularnie w Izraelu i w Europie Zahodniej.

 

Od 2002 roku jest dyrektorem Centrum Medycyny Chińskiej Bshir”m Assaf Harofeh, gdzie znajduje się największy Oddział Medycyny Chińskiej w Izraelu. Podczas leczenia pacjentów przychodzących do ambulatorium współpracują tam specjaliści z różnych dziedzin, takich jak ortopedia, neurologia, leczenie bólu, gastroenterologia, ginekologia. 

Guy Polak

Prowadzący:Guy Polak,

Guy Polak jest obecnie przewodniczącym Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Israeli Association for Traditional Chinese Medicine). Jest też dyrektorem Centrum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Szpitalu Medycyny Integracyjnej Assaf Harofeh (The Integrated Medical Services (Shir”m) of Assaf Harofeh Medical Center). To jeden z pionierów medycyny integracyjnej w Izraelu i poza jego granicami.

 

Posiada bogate doświadczenie kliniczne z pacjentami ortopedycznymi, urologicznymi, neurologicznymi. Specjalizuje się także w leczeniu bólu w Assaf Harofeh Medical Center oraz prywatnych przychodniach w Tel Awiwie i Rishon Lezion. Jest oficjalnym reprezentantem dr. Tana w Izraelu. Prowadzi kursy Metody Równoważenia dr. Tana w Izraelu i w Europie Zachodniej.

 

Guy Polak prowadzi wykłady i zajęcia kliniczne dla studentów TCM oraz nadzoruje staże kliniczne, które odbywają w Szpitalu Medycyny Integracyjnej Assaf Harofeh po zakończeniu edukacji.

 

Nadzoruje badania naukowe nad zastosowaniem akupunktury, a szczególnie Metody Równoważenia doktora Tana, u pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Ortopedycznym. Bada także skuteczność leczenia akupunkturą bólu kręgosłupa, szyi i lędźwi u pacjentów pourazowych.

Cena regularna kursu:
1 150.00
zł / spotkanie
Cena zniżkowa:
1 000.00
- dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA dokonujących wpłaty zadatku 200,00 PLN do 15.10.2016 oraz dla osób dokonujących wpłaty całości kwoty do 15.10.2016

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com