KURS

03 - 04 Września 2016

Metoda równoważenia dr Tana - leczenie przeciwbólowe

Leczenie schorzeń narządu ruchu metodą równoważenia dr Tana.

W krajach zachodnich jednym z najczęstszych problemów leczonych za pomocą akupunktury jest ból. Po ponad 10 latach doświadczeń z udziałem tysięcy pacjentów, przy współpracy z najlepszymi ortopedami w Izraelu, możemy powiedzieć, że metoda równoważenia i podejście Jin Lou są najbardziej skutecznymi sposobami leczenia z zakresu akupunktury.

Metoda równoważenia jest efektywna i jednocześnie stosunkowo łatwa do nauczenia się. Przynosi pacjentom ulgę już po kilku zabiegach.

 

Czego będziemy się uczyć?

Kurs będzie się składał głównie z dużej ilości ćwiczeń praktycznych. Zostanie przedstawiona także historia metody równoważenia i podejścia Jing Lou, a także jej podstawowe założenia.

Podczas kursu nauczycie się Państwo jak diagnozować i leczyć przy użyciu metody równoważenia popularne problemy ortopedyczne takie jak:

- ból kończyn górnych i dolnych,

- ból w łokciu tenisisty i łokciu golfisty

- zespół cieśni kanału nadgarstka

- jałowa martwica kości,

- ból pourazowy, zwłaszcza u sportowców,

- choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.

 

Czas trwania kursu

Sobota:  9:00 - 18:00

Niedziela:  9:00 - 18:00

 

Prowadzący

Gyu Polak

Adi Fromm

 

UWAGA

Cena zniżkowa obowiązuje:

1. Uczestników szkoły.
2. Członków PTA - Oddział Małopolski.
3. Pozostałych osób - do 15 czerwca 2016 r.

Adi Fromm

Prowadzący:Adi Fromm,

Adi Fromm jest wykwalifikowanym terapeutą z Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Ziołolecznictwa i Medycyny Integracyjnej. Jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy  klinicznej oraz naukowej w Assaf Harofeh Medical Center.

 

Wykłada w Szkole Medycyny Chińskiej Ridman w Izraelu, a także występuje na konferencjach medycznych w kraju i zagranicą.

 

Zajmuje się przede wszystkim ziołolecznictwem w Medycynie Chińskiej oraz akupunkturą w ortopedii i leczeniu bólu. Jest oficjalnym reprezentantem dr. Tana i naucza jego Metody Równoważenia na kursach i warsztatach przeprowadzanych regularnie w Izraelu i w Europie Zahodniej.

 

Od 2002 roku jest dyrektorem Centrum Medycyny Chińskiej Bshir”m Assaf Harofeh, gdzie znajduje się największy Oddział Medycyny Chińskiej w Izraelu. Podczas leczenia pacjentów przychodzących do ambulatorium współpracują tam specjaliści z różnych dziedzin, takich jak ortopedia, neurologia, leczenie bólu, gastroenterologia, ginekologia. 

Guy Polak

Prowadzący:Guy Polak,

Guy Polak jest obecnie przewodniczącym Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Israeli Association for Traditional Chinese Medicine). Jest też dyrektorem Centrum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Szpitalu Medycyny Integracyjnej Assaf Harofeh (The Integrated Medical Services (Shir”m) of Assaf Harofeh Medical Center). To jeden z pionierów medycyny integracyjnej w Izraelu i poza jego granicami.

 

Posiada bogate doświadczenie kliniczne z pacjentami ortopedycznymi, urologicznymi, neurologicznymi. Specjalizuje się także w leczeniu bólu w Assaf Harofeh Medical Center oraz prywatnych przychodniach w Tel Awiwie i Rishon Lezion. Jest oficjalnym reprezentantem dr. Tana w Izraelu. Prowadzi kursy Metody Równoważenia dr. Tana w Izraelu i w Europie Zachodniej.

 

Guy Polak prowadzi wykłady i zajęcia kliniczne dla studentów TCM oraz nadzoruje staże kliniczne, które odbywają w Szpitalu Medycyny Integracyjnej Assaf Harofeh po zakończeniu edukacji.

 

Nadzoruje badania naukowe nad zastosowaniem akupunktury, a szczególnie Metody Równoważenia doktora Tana, u pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Ortopedycznym. Bada także skuteczność leczenia akupunkturą bólu kręgosłupa, szyi i lędźwi u pacjentów pourazowych.

Cena zniżkowa:
900.00
zł / kurs (do 15 czerwca)
Cena regularna:
1 100.00
zł / spotkanie

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com