KURS

02 - 04 Czerwca 2017

Metoda równoważenia dr. Tana - cz.I

Trzydniowy kurs to 20 godzin szkoleniowych podczas których realizowane są wykłady i zajęcia praktyczne. Dotychczas kurs był realizowany w systemie dwudniowym. Wspólnie z wykładowcą podjęliśmy decyzję o wydłużeniu szkolenia, tak aby zwiększyć ilość godzin przeznaczonych na praktykę.  

  
W odróżnieniu od innych technik cechuje się niezwykłą prostotą oraz natychmiastowymi rezultatami w leczeniu bólu. Dzięki tym cechom pacjent i terapeuta są pewni skuteczności stosowanej metody. Jest pomocnym narzędziem w pracy rehabilitanta, fizjoterapeuty, ale i lekarza. W krajach zachodnich jednym z najczęstszych problemów leczonych za pomocą akupunktury jest właśnie ból. Po ponad 10 latach doświadczeń z udziałem tysięcy pacjentów, przy współpracy z najlepszymi ortopedami w Izraelu, można z całą pewnością stwierdzić, że metoda równoważenia i podejście Jin Lou są najbardziej skutecznymi sposobami leczenia z zakresu akupunktury. Leczenie schorzeń narządu ruchu Metodą równoważenia dr. Tana to efektywna i jednocześnie stosunkowo łatwa do nauczenia się metoda łagodzenia bólu. Diagnozowanie i dobór strategii leczenie są oparte o 3-stopniowy protokół. 
 
Podczas kursu nauczycie się Państwo jak diagnozować i leczyć przy użyciu metody równoważenia popularne problemy ortopedyczne, jak na przykład:
- ból kończyn górnych i dolnych,
- ból w łokciu tenisisty i łokciu golfisty,
- zespół cieśni kanału nadgarstka,
- jałowa martwica kości,
- ból pourazowy, zwłaszcza u sportowców,
- choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.

 

Czas trwania kursu:
Piątek: 16:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: 9:00 - 17:00

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 

Regulamin finansowy szkolenia:

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.   
 
Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
 

DANE DO WPŁAT:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina

PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej 
79 1440 1387 0000 0000 0967 7771

Tytułem: Imię Nazwisko Nazwa kursu

Ilan Migdali

Prowadzący:Ilan Migdali,L.Ac., M.Ac., Dipl. Ac. (USA)

Ilan Migdali rozpoczął naukę i praktykę medycyny chińskiej w 1983 roku. Ukończył Emperor College w Santa Monica w 1987 r. Przez kilka następnych lat podróżował po Chinach i Indiach. Podczas pobytów w tych krajach zgłębiał tematy związane z Tracycyjną Chińską Medycyną, zdobywał nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Po powrocie do Los Angeles założył swoją prywatną praktykę w Hollywood. Posiada bogate doświadczenie w leczeniu schorzeń ortopedycznych i mięśniowo-szkieletowych.

W 2004 roku rozpoczął naukę u Richarda Tana. Jest jednym z najwybiteniejszych uczniów dr. Tana, którzy obecnie kształcą w zakresie Metody równoważenia dr. Tana.

Aktywnie działał w Acupuncture Association of California. Przez wiele lat pełnił funckę wiceprezesa tego stowarzyszenia. Jest założycielem i prezesem ACU-Care.

W wolnym czasie gra w badmintona i jeździ na rowerze górskim.

Cena regularna kursu:
1 500.00
zł / spotkanie
Cena zniżkowa:
1 400.00
- dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA oraz dla osób dokonujących wpłaty całości kwoty do 15.03.2017

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com