KURS

10 - 12 Marca 2017

Kompleksowe wprowadzenie do technik moksybucji

Kurs będzie się składał z części teoretycznej oraz praktycznej, podczas której uczestnicy będą mogli przećwiczyć stosowanie moksy na sobie nawzajem. Nacisk położony na zajęcia praktyczne pozwoli zdobyć niezbędne umiejętności, by móc zaraz po kursie rozpocząć stosowanie moksy w swojej praktyce. Ponadto uczestnicy warsztatu nauczą się, jak prawidłowo aplikować moksę bezpośrednio na ciało nie powodując blizn i oparzeń.

 

Podczas trzydniowego kursu – 20 godzin szkoleniowych, będą Państwo mogli zapoznać się ze znaczeniem i zastosowaniami różnych typów zabiegów oraz z diagnostyką różnicową pozwalającą na zastosowanie odpowiedniej techniki. Wykładowca omówi wybrane przypadki kliniczne dotyczące między innymi silnego bólu.

 

Medycyna Dalekiego Wschodu doskonale połączyła uzdrawiające siły ognia z cechami leczniczymi roślin. Tak powstała moksoterapia. Jej istotą jest ogrzewanie tkanki za pomocą specjalnego cygara wypełnionego przetworzonymi ziołami lub za pomocą małych stożków uformowanych z przetworzonych ziół.

 

Udowodniono, że zabiegi moksoterapii znacząco wpływają na poprawę zdrowia całego organizmu. W Japonii uważano, że moksybucja wpływa na długość życia, wydłużając je. A w Chinach moksa jest częściej stosowana niż akupunktura.

 

GODZINY KURSU:
Piątek 16:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 18:00
Niedziela 9:00 – 17:00 

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 
Regulamin finansowy szkolenia:
Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.   
Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.

 

Moshe Becker

Prowadzący:Moshe Becker,Lic. Ac. (Izrael)

Moshe Becker ukończył Uniwersytet Medycyny Chińskiej w Tel Awiwie ze specjalizacjami w TCM. Następnie uczęszczał na kursy w Japonii i Wielkiej Brytanii, gdzie pod okiem Toshikatsu Yamamoto i innych mistrzów zdobywał wiedzę na temat Nowej Akupunktury Czaszki (YNSA).

 

Obecnie pracuje w prywatnej klinice w Tel Awiwie, Centrum Medycyny Alternatywnej w kilku placówkach w Izraelu, a także w Instytucie Zdrowia Publicznego w Tel Awiwie.

 

Jednocześnie prowadzi kursy i warsztaty YNSA w kraju i za granicą.

Cena regularna kursu:
1 200.00
zł / spotkanie
Cena zniżkowa:
1 100.00
dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA oraz dla osób dokonujących wpłaty całości kwoty do 31.01.2017.

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com