KURS

04 - 05 Kwietnia 2016, Kongres w Tel Awiwie

ICCM #7 - Kongres w Tel Awiwie

Kongres ICCM #7 w Tel Awiwie symbolizuje wzrost, rozwój i coraz większe zaawansowanie Medycyny Chińskiej w Izraelu. Tegoroczny kongres odbędzie się we współpracy ze Stowarzyszeniem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Izraelu, a także z  licznymi nauczycielami, którzy są mistrzami w swojej dziedzinie. 

 

ICCM jest konferencją, która gromadzi doświadczonych nauczycieli, praktyków i studentów pracujących i kształcących się w rozlicznych dziedzinach Medycyny Chińskiej, a także w Shiatsu, masażu Tui, Tai Qi i Qi Gongu. Stanowi miejsce spotkania wykładowców i adeptów z całego świata. 

 

Podczas dwóch dni wykładów i warsztatów (5-6 kwietnia 2016) uczestnicy spotkają się z mistrzami w swoich dziedzinach. Będą mieli możliwość nauczenia się nowych metod leczenia, a tym samym poszerzenia możliwości leczenia swoich Pacjentów. Kongres to także możliwość nawiązania znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach oraz jakże cennej wymiany doświadczeń.

 

Program Kongresu można znaleźć w poniższym linku:

 

http://www.iccm.org.il/en/congress2016-events/

 

Organizujemy grupę wyjazdową z opłatą zniżkową za uczestnictwo w Kongresie w dniach 4 - 10 kwietnia 2016.
Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem 501306537.

Assaf Mor

Prowadzący:Assaf Mor,Dipl Ac. (Israel)

Assaf jest praktykiem i nauczycielem Medycyny Chińskiej. Ukończył Broshim Campus na Uniwersytecie w Tel Awiwie ze specjalizacją pediatryczną u Refuot-Meditaf i Juliana Scotta.

Przez lata Assaf pogłębiał swoją wiedzę, ucząc się różnych metod akupunktury pod okiem doświadczonych wykładowców. Poznał technikę Ziemskich Pni i Niebiańskich Konarów u Raniego Ayala, Metodę Równowagi doktora Tana, Akupunkturę Brzucha u Tuvii Scotta oraz styl japońskiej akupunktury Kiiko Matsumoto u Rana Kalifa.

 

Assaf współpracuje z dr. Yairem Maimon w Centrum Reufot w Tel Awiwie oraz zajmuje się opieką pediatryczną w Medycynie Chińskiej na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Safra w Tel Hashomer.

 

Assaf jest Przewodniczącym Izraelskiej Wspólnoty Medycyny Chińskiej, która organizuje coroczny Kongres Medycyny Chińskiej w Tel Aviv (ICCM).

 

http://www.iccm.org.il/team-view/assaf-mor/?lang=en

Cena: opłata za bilet oraz zakwaterowanie
zł / spotkanie

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com