KURS

30 Czerwca - 01 Lipca 2018

Hirudoterapia, cz. II - Algorytmy postępowania (warsztat praktyczny)

Kurs obejmuje 20 godzin warsztatowych, które będą połączeniem wykładu i zajęć praktycznych dających możliwość wykorzystania nowo zdobytej wiedzy i nabycia nowych umiejętności. W ramach ćwiczeń wszyscy uczestnicy będą mieć możliwość pracy z pijawkami pod okiem wykładowcy. Kurs jest kontynuacją szkolenia "Algorytm postępowania w hirudoterapii i jej aspekty energetyczne". 

 

Dzięki czynnikom wskazującym właściwości przeciwzakrzepowe fibrynolityczne, przeciwagregacyjne hirudoterapia znalazła zastosowanie w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, zakrzepowo-zatorowych, a także u pacjentów po interwencjach chirurgicznych i replantacjach. Udowodniono, że hirudoterapia prowadzi do przywrócenia prawidłowego krążenia w replantowanym narządzie. Hirudoterapia odgrywa ważną rolę w leczeniu pacjentów po zabiegach chirurgicznych i replantacjach. Możliwe zastosowanie hirudoterapii w leczeniu  schorzeń neurodegeneracyjnych i neuropsychiatrycznych. Udowodniono, że hirudoterapia zmniejsza intensywność bólu m.in. w chorobie zwyrodnieniowej stawów, migrenie, rwie kulszowej, chorobach kręgosłupa, RZS, zapaleniu korzonków nerowych, chorobach przyzębia. Ze śliny pijawki wyizolowano około 300 substancji, z których ponad 150 zostało przebadanych i udowodniono ich prozdrowotne właściwości.  

 

PROGRAM KURSU (DLA OSÓB PO KURSIE Z ASPEKTÓW ENERGETYCZNYCH)

1. Kompleksowa hirudoterapia prof. Sawinowa.

2. Terapia próżniowa.

3. Stosowanie hirudoterapii w leczeniu m.in.:

    - chorób układu sercowo-naczyniowego,
    - chorób układu pokarmowego,
    - chorób neurologicznych,
    - chorób ortopedycznych,
    - chorób ginekologicznych,
    - chorób układu moczowo-płciowego,
    - schorzeń endokrynologicznych,
    - chorób wieku podeszłego.

 

Omówione zostaną najczęściej używane protokoły leczenia oraz sposoby tworzenia nowych, własnych protokołów.

Skupimy się także na tworzeniu pełnego planu leczenia.

 

Planujemy dużo praktyki !

Więc ... Nie zabraknie pacjentów, którzy zostaną zaproszeni na bezpłatne leczenie  i których wspólnie zdiagnozujemy i zaplanujemy dla nich przebieg terapii.

 

 

 

GODZINY KURSU:

Sobota 9:00 – 18:00

Niedziela 9:00 – 17:00 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia.

 

DANE DO WPŁAT:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina

PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej 

79 1440 1387 0000 0000 0967 7771

Tytułem: Imię Nazwisko Nazwa kursu

 

Regulamin finansowy szkolenia:

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.

Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.

 

Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraina)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.

Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.

Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.

 

Cena:
1 500.00
zł / Kuts
Cena:
1 400.00
zł / dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA
Cena:
1 400.00
zł / przy wpłacie do 20 marca 2018 roku

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com