KURS

30 Listopada - 02 Grudnia 2018

Akupunktura kosmetyczna twarzy. Cz. II dla zaawansowanych

 

W trakcie szkolenia zaawansowanego techniki zostaną szerzej omówione techniki leczenia i diagnozowania.

 

Dowiecie się Państwo się jak leczyć na różnych poziomach, zaczynając od głębokiego leczenia 8 meridianów cudownych, przez leczenie 12 meridianów głównych i meridianów ścięgnisto-mięśniowych (TMM).

 

Z perspektywy leczenia kosmetycznego twarzy zobaczą Państwo jak pracować na głównych mięśniach twarzy przy użyciu nowych technik wzmacniających mięśnie i powodujących lifting danego obszaru.

 

W oba dni czas do obiadu będzie przeznaczony na naukę teorii, podczas gdy w drugiej części dnia będą odbywały się zajęcia praktyczne.

 

Tematy omawiane na szkoleniu:

 

1. Krótkie powtórzenie materiału z I części kursu:

 

       —   Podstawowe techniki masażu

       —   Podstawowe techniki wykonywania akupunktury

 

2. Wprowadzenie do akupunktury twarzy zgodnej z konstytucją pacjenta:

 

       —   Trzy poziomy leczenia:

                   —   Poziom Jing — 8 meridianów cudownych i ich wpływ na układ hormonalny

                   —   Poziom Ying — 12 meridianów głównych i Qi po-urodzeniowa

                   —   Poziom Wei — meridiany TMM i lokalne punkty na twarzy

       —   Podstawowe techniki wykonywania akupunktury

 

3. Techniki pracy na mięśniach i inne sposoby wykonywania akupunktury twarzy:

 

       —   Lokalizowanie i leczenie głównych mięśni twarzy przy użyciu specjalnych technik​

 

GODZINY KURSU:
Piątek: 16:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 18:00
Niedziela 9:00 – 17:00 

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 

Regulamin finansowy szkolenia:
Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy. Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.

Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.

 

DANE DO WPŁAT:

NZOZ Werra, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina

PKOBP Centrum Bankowości Detalicznej 
79 1440 1387 0000 0000 0967 7771

Tytułem: Imię Nazwisko Nazwa kursu

 

Aaron Zizov

Prowadzący:Aaron Zizov,Dipl. Ac. & C.Hb. (Izrael)

Aaron Zizov zakończył College of Alternative Medicine w Ramat Gan w Izraelu, gdzie studiował akupunkturę, Shiatsu, ziołolecznictwo. Specjalizował się w ginekologii i akupunkturze kosmetycznej w Zhe Jiang Chinese Medical University, odbywał także staże kliniczne w Zhe Jiang Provincial Hospital (2008r.). W 2009 roku studiował w Izraelu „Chińską astrologię Czterech Filarów Przeznaczenia” pod kierunkiem dr Josepha Ju (USA).

Od 2003 roku Aaron Zizov praktykuje akupunkturę i Shiatsu w szpitalach w Tel Awiwie i Jerozolimie. W swojej pracy stosuje akupunkturę, masaż i chińskie ziołolecznictwo oraz dietetykę TMC. Aktualnie pracuje w klinice Maccabi Healthcare. Od 2003 roku prowadzi też prywatną praktykę Zizen w Tel Awiwie. Specjalizuje się w ginekologii, akupunkturze kosmetycznej i leczeniu bólu.

Aaron Zizov prowadzi wykłady i szkolenia w Izraelu i w wielu krajach europejskich. Występuje także na międzynarodowych kongresach. Uczy głównie akupunktury oraz diagnostyki chińskiej. Jest też autorem książki The beauty secrets of Chinese Medicine, która wyjaśnia zasady medycyny kosmetycznej w TCM. Przez ostatnie 10 lat zgłębia tajniki chińskiej astrologii oraz metod diagnostycznych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów emocjonalnych podczas procesu diagnozy.  

 

Cena:
1 500.00
zł / kurs
Cena:
1 400.00
zł / kurs przy wpłacie przed 01.04.2018

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com