Ortopedia

Nasza Poradnia Ortopedyczna świadczy wysokiej jakości usługi zarówno w ramach kontraktu z NFZ (terminy nie są odległe) jak i prywatnie. Przyjmujemy osoby dorosłe oraz dzieci. Specjaliści Poradni posiadają duże doświadczenie w leczeniu chorób dużych stawów kończyn dolnych, chorób stawu ramiennego, chorób stopy, nadgarstka, ręki, kręgosłupa oraz wszelkiego rodzaju urazy narządu ruchu.

  • Specjalizujemy się w ambulatoryjnym leczeniu operacyjnym takich częstych schorzeń jak Paluch Koślawy oraz Zespół Cieśni Kanału Nadgarstka.
  • Jesteśmy w stanie w bardzo krótkich terminach, w większości przypadków w dniu zgłoszenia, obsłużyć pacjentów pourazowych, wymagających pomocy traumatologa bądź pacjentów ortopedycznych z ostrym zespołem bólowym (ból kolana, barku, łokcia, rwa kulszowa).
  • Zajmujemy się też zmianami zwyrodnieniowymi, zmianami zapalnymi, wadami wrodzonymi i wadami postawy u dzieci oraz innymi chorobami, które upośledzają funkcje narządu ruchu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Zawsze jesteśmy chętni pomóc i udzielić informacji.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]