Ortopedia

Nasza Poradnia Ortopedyczna świadczy wysokiej jakości usługi zarówno w ramach kontraktu z NFZ (terminy nie są odległe) jak i prywatnie. Przyjmujemy osoby dorosłe oraz dzieci. Specjaliści Poradni posiadają duże doświadczenie w leczeniu chorób dużych stawów kończyn dolnych, chorób stawu ramiennego, chorób stopy, nadgarstka, ręki, kręgosłupa oraz wszelkiego rodzaju urazy narządu ruchu.

  • Specjalizujemy się w ambulatoryjnym leczeniu operacyjnym takich częstych schorzeń jak Paluch Koślawy oraz Zespół Cieśni Kanału Nadgarstka.
  • Jesteśmy w stanie w bardzo krótkich terminach, w większości przypadków w dniu zgłoszenia, obsłużyć pacjentów pourazowych, wymagających pomocy traumatologa bądź pacjentów ortopedycznych z ostrym zespołem bólowym (ból kolana, barku, łokcia, rwa kulszowa).
  • Zajmujemy się też zmianami zwyrodnieniowymi, zmianami zapalnymi, wadami wrodzonymi i wadami postawy u dzieci oraz innymi chorobami, które upośledzają funkcje narządu ruchu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Zawsze jesteśmy chętni pomóc i udzielić informacji.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]