Dodaj swoją opinię o szkole ITCM DAO
1
2
3
4
5
DODAJ OPINIE
     
PRZERWIJ DODAWANIE

DODAJ SWOJĄ OPINIE O SZKOLE ITCM DAO

Średnia ocena szkoły:  
 
Katarzyna Łapacz

Jako fizjoterapeutka pracuję w zawodzie od 2012 roku. Ukończyłam wcześniej wiele szkoleń i brałam udział w wielu warsztatach związanych z opieką nad pacjentami . Jednak wciąż miałam wrażenie, iż usuwałam jedynie objawy pewnych zaburzeń związanych z funkcjonowaniem organizmu. Poszukiwanie rozwiązań u źródła sprawiło iż w lutym 2018r zjawiłam się na pierwszym kursie z cyklu spotkań dla fizjoterapeutów. Od tego czasu moja praca w gabinecie zmieniła się o 180st! Odkąd zaczęłam dodawać i wplatać w moją pracę elementy mikrosystemów akupunkturowych, posiłkować się kombinacjami akupuntkurowymi, korzystać z dobroczynnych właściwości hirudoterapii grafik pęka mi w szwach a ja mam wrażenie, że właśnie do tego został stworzony nasz zawód. Dodatkowo moi pacjenci w przypadku bólu dzwonią i zamiast tabletki p/bólowej korzystają z dobroczynnych właściwości terapii dr Tana czy Yammamoto. Polecam każdemu z całego serca!!

Małgorzata Biernat TCM2

Szkoła jest świetna. Byłam studentką kilku szkół medycyny chińskiej i poza teorią dość kiepsko podaną,nie wyniosłam wiele.Świetni nauczyciele,którzy chcą nauczyć,niesamowity entuzjazm,świetne materiały do nauki oraz cudowna relacja mistrz-uczeń.Już mi żal,że niedługo kończę ale na pewno wrócę.polecam gorąco

lek. med. Aneta Bratek-Andruszko

Zajęcia w szkole ITCM DAO są rewelacyjne.Teoria idzie w parze z praktyką co jest bardzo cenne.Rzetelne sprawdzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej motywuje do nauki.Ogromna cierpliwość wykładowców i tłumaczy zachęca nawet najbardziej wstydliwych i opornych do zadawania pytań i weryfikowania swojej wiedzy. Możliwość konsultacji swoich pacjentów, dodatkowe wskazówki drogą mailową czy telefoniczną poszerzają horyzonty.Łatwość w uzyskaniu informacji na każdy temat ,dzielenie się materiałami, pomysłami jest nie do przecenienia. Moja przygoda z Medycyną Chińską w tej szkole rozpoczęła nowy etap mojego życia. Zachęcam wszystkich przekonanych i nieprzekonanych .Spróbujcie chociaż dla siebie i swoich bliskich otworzyć szerzej oczy.

mgr Dorota Rajchert

Jestem bardzo zadowolona z nauki w Szkole ITCM DAO. Często szkolę się w różnych miejscach w całej Polsce, DAO niebezpiecznie podniosło poprzeczkę innym szkołom. Poziom szkoleń jest bardzo wysoki, materiały i skrypty przygotowane z dbałością o szczegóły i treść merytoryczną, kultura osobista wykładowców bardzo wysoka. Treści przydatne bezpośrednio w praktyce gabinetowej. Przyswajalność wiedzy jest duża również ze względu na ciągły kontakt wykładowców z kursantami jak i zapewnienie ciepłych, domowych posiłków, zup, soków i kawy z kardamonem podczas wykładów. Doskonała organizacja,doświadczenie w prowadzeniu szkoły, świetna atmosfera! Aż żal wyjeżdżać! Polecam!

lek. med. Zoryana Shpak, Szkoła TCM 1

Gorąco polecam naukę w tej Szkole. Rewelacyjne wykłady prowadzone z pasją i chęcią dzielenia się wiedzą. Bardzo dobra organizacja – począwszy od sekretariatu, poprzez dział księgowości, a skończywszy na organizatorach, tłumaczach i wykładowcach. Super atmosfera na zajęciach, domowe jedzenie w czasie przerw. Warto się uczyć w takiej Szkole - nauka idzie w parze ze wzajemną pomocą i świetną atmosferą!

lek. med. Bassam Fahed, Szkoła TCM 1

Nauka w tej Szkole sprawia mi wielką radość i daje satysfakcję. Nie doświadczyłem tego przez ostatnie 20 lat, a uczestniczyłem w wielu innych szkoleniach.

dr n. med. Aleksander Bielecki, fizjoterapeuta, Szkoła TCM I

Wybór Szkoły TCM DAO to strzał w dziesiątkę! Nauka medycyny chińskiej odbywa się w oparciu o bardzo przejrzysty program, do którego są przygotowywane piękne skrypty oraz inne pomoce naukowe. Uczymy się z wykładowcami, którzy są wieloletnimi praktykami w zakresie akupunktury. Wykładowcy posiadają rozległą wiedzę oraz doświadczenie. Bardzo często są to specjaliści pracujący w ramach medycyny integracyjnej, w miejscach (szpitalach, klinikach), w których łączy się medycynę akademicką z TCM.

lek. med. Małgorzata Kozub, Szkoła TCM 2

Szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana i panuje w niej świetna atmosfera. Wykładowcy są nie tylko bardzo kompetentni, ale i życzliwi. To nauczyciele z doświadczeniem, którzy dobrze przekazują wiedzę na temat TCM.

mgr fizjoterapii Renata Przyrowska

Szkołę cenię za profesjonalizm, który jest widoczny w każdym zakresie. Dotyczy to organizacji i kadry nauczycielskiej. Każde zajęcia są doskonale przygotowane pod względem merytorycznym, a wszelkie materiały dydaktyczne są przejrzyste, czytelne i bardzo ułatwiają naukę. To wszystko wyróżnia Szkołę TCM DAO spośród innych, do których uczęszczałam. Zachęcam do nauki!

mgr farmacji Iwona Korlacka, Szkoła TCM 1

Świetna szkoła! Nareszcie uczymy się praktycznie i tylko potrzebnych rzeczy. I w rodzinnej atmosferze.

Janargul Khojabai, Szkoła TCM 1

Serdecznie polecam naukę w tej szkole. To wspaniała szkoła - dużo zajęć praktycznych, bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne oraz przyjemna atmosfera. Wszystko jest super!

lek. med. Anna Krzyżowska-Będzińska, Szkoła TCM 1

Polecam – zajęcia bardzo wartościowe merytorycznie, nie tracimy czasu, nauka intensywna. Zajęcia praktyczne są największym atutem tej szkoły. Asystenci konkretni, pomocni, komunikatywni.

mgr fizjoterapii Bogdan Borowiec

Polecam naukę w Szkole TCM DAO. Szkołę wyróżnia program nauki przygotowany we współpracy z Campusem Broshim, świetni wykładowcy – wieloletni praktycy medycyny chińskiej i akupunktury oraz wzorowa organizacja i wyjątkowa atmosfera. Godne podkreślenia jest też to, że Szkoła stwarza dogodne warunki nauki, nie tylko podczas spotkań, ale i poza nimi poprzez udostępnianie materiałów wideo, aktywną Grupę na Facebooku i dbałość o każdego Uczestnika szkoły.

Bożena Wojtaszek, lekarz pediatra

Polecam szkołę ITCM DAO z całego serca. Pracują tam znakomici nauczyciele i panuje rodzinna atmosfera. Tu można nauczyć się medycyny chińskiej na najwyższym poziomie.

Iwona Sulik, Szkoła TCM 1

Polecam gorąco szkołę z niezwykłym podejściem. Wiedza przekazywana z pasją. Ugruntowana wieloletnią praktyką wykładowców, którzy chętnie dzielą się doświadczeniami. Uwaga!!! Z tą wiedzą zmienia się życie i okazuje się że można prościej i harmonijniej myśleć, działać i inspirować... Dziękuje za zaangażowanie i otwartość całej rodzinie Zwinczewskich, a szczególnie Wiktorii.

Małgorzata Miktus, lekarz pulmonolog

Gdybym miała wybierać raz jeszcze szkołę medycyny chińskiej, jeszcze raz wybrałabym DAO.

Beata Górecka, lekarz internista

Polecam zajęcia w szkole DAO. Organizacja jest znakomita, wykladowcy jedni z najlepszych, a organizatorzy niezwykle sympatyczni. Całość jest w pełni profesjonalna i daje możliwość solidnego nauczenia się medycyny chińskiej.

Beata Strauss, Szkoła TCM 1

Naprawdę świetne wykłady oraz wykładowcy. Skrypty są przejrzyste i zawierają wszystkie slajdy z zajęć. Na wyróżnienie zasługują wykładowcy, którzy mówią z wielkim zaangażowaniem. Przed zajęciami QiGong, który pozwala naładować się pozytywna energia przed zajęciami. Wspólne posiłki bardzo integrują grupę. Jeżeli zastanawiacie się gdzie pójść na zajęcia, to gorąco polecam tą szkole.