Okulistyka

Naszą Poradnię okulistyczną wyposażono w najwyższej klasy sprzęt pozwalający na pełną diagnostykę chorób oczu. Postawiliśmy sobie za cel, by pacjent w miarę możliwości został dokładnie zdiagnozowany w ramach jednej wizyty i w jak najkrótszym czasie mógł podjąć leczenie.

  • Podstawowe badanie okulistyczne: badanie ostrości wzroku i refrakcji autorefraktometria, komputerowa ocena przedniego odcinka oka przy użyciu biomikroskopu, ocena dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą aplanacyjną lub bezkontaktową, dobór okularów i soczewek kontaktowych
  • Badania dodatkowe: badanie OCT – optyczna koherentna tomografia, pachymetria – pomiar grubości rogówki, perymetria – komputerowe pole widzenia, GDX – pomiar grubości włókien nerwowych siatkówki

Zapraszamy do naszego Salonu Optycznego, w którym oferujemy profesjonalną obsługę klienta, konkurencyjne ceny, a także atrakcyjne promocje! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji, szeroki wybór oprawek korekcyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz serwis.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]