Okulistyka dziecięca

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć atmosferę przyjazną dzieciom oraz zachować najwyższy standard oferowanych usług. W zakresie okulistyki dziecięcej oferujemy: pełną diagnostykę i korekcję okularową wad refrakcji, a także leczenie choroby zezowej i niedowidzenia.

  • Okulistyka dziecięca obejmuje zarówno profilaktykę chorób oczu, wczesną diagnostykę wady wzroku, choroby zezowej, jak i chorób przedniego i tylnego odcinka oka.
  • Badania przesiewowe wykonywane są rutynowo w 2, 4, 6, 10 i 15 roku życia.
  • Jednak istnieją przypadki, w których do okulisty należy zgłosić się wcześniej: w przypadku wcześniactwa dziecka, gdy dziecko zezuje, dziecko mruży oczy, zbyt często mruga lub przysuwa się do telewizora w trakcie oglądania, niemowlę łzawi lub ma zaropiałe oczy od urodzenia.

Pamiętajmy, że wcześnie wykryta i leczona wada wzroku lub zez, pozwalają uniknąć takich powikłań, jak niedowidzenie czy brak widzenia obuocznego. Podobnie wcześnie wykryte choroby przedniego i tylnego odcinka oka dają dziecku szansę na prawidłowy rozwój funkcjonalny narządu wzroku.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]