Okulistyka dziecięca

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć atmosferę przyjazną dzieciom oraz zachować najwyższy standard oferowanych usług. W zakresie okulistyki dziecięcej oferujemy: pełną diagnostykę i korekcję okularową wad refrakcji, a także leczenie choroby zezowej i niedowidzenia.

  • Okulistyka dziecięca obejmuje zarówno profilaktykę chorób oczu, wczesną diagnostykę wady wzroku, choroby zezowej, jak i chorób przedniego i tylnego odcinka oka.
  • Badania przesiewowe wykonywane są rutynowo w 2, 4, 6, 10 i 15 roku życia.
  • Jednak istnieją przypadki, w których do okulisty należy zgłosić się wcześniej: w przypadku wcześniactwa dziecka, gdy dziecko zezuje, dziecko mruży oczy, zbyt często mruga lub przysuwa się do telewizora w trakcie oglądania, niemowlę łzawi lub ma zaropiałe oczy od urodzenia.

Pamiętajmy, że wcześnie wykryta i leczona wada wzroku lub zez, pozwalają uniknąć takich powikłań, jak niedowidzenie czy brak widzenia obuocznego. Podobnie wcześnie wykryte choroby przedniego i tylnego odcinka oka dają dziecku szansę na prawidłowy rozwój funkcjonalny narządu wzroku.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]