Konsultacje lekarskie

Konsultacja lekarska jest pierwszym krokiem przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia.Pierwsza wizyta pozwala poznać opinię specjalisty na temat dolegliwości, które były przyczyną wizyty oraz dowiedzieć się o możliwych sposobach postępowania.Podczas kolejnych wizyt można monitorować lub modyfikować leczenie, tak aby było najlepsze dla danego Pacjenta.

  • W zależności od występujących dolegliwości proponujemy naszym Pacjentom konsultacje u specjalistów ortopedii, chirugii oraz okulistyki.
  • Pracują u nas także osoby wykwalifikowane w akupunkturze i hirudoterapii.Podczas wizyty lekarskiej przeprowadzamy niezbędne zabiegi medyczne oraz badania obrazowe.
  • Wczesna diagnoza i podjęcie leczenia najskuteczniej zapobiegają postępowi choroby i rozwojowi poważnych powikłań. Jeśli cokolwiek Cię niepokoi – przyjdź na konsultację do specjalisty.

Konsultacje lekarskie przeprowadzane są wyłącznie podczas wizyty u lekarza w naszej Przychodni. Nie udzielamy konsultacji ani porad medycznych telefonicznie, mailowo, listownie.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]