Konsultacje lekarskie

Konsultacja lekarska jest pierwszym krokiem przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia.Pierwsza wizyta pozwala poznać opinię specjalisty na temat dolegliwości, które były przyczyną wizyty oraz dowiedzieć się o możliwych sposobach postępowania.Podczas kolejnych wizyt można monitorować lub modyfikować leczenie, tak aby było najlepsze dla danego Pacjenta.

  • W zależności od występujących dolegliwości proponujemy naszym Pacjentom konsultacje u specjalistów ortopedii, chirugii oraz okulistyki.
  • Pracują u nas także osoby wykwalifikowane w akupunkturze i hirudoterapii.Podczas wizyty lekarskiej przeprowadzamy niezbędne zabiegi medyczne oraz badania obrazowe.
  • Wczesna diagnoza i podjęcie leczenia najskuteczniej zapobiegają postępowi choroby i rozwojowi poważnych powikłań. Jeśli cokolwiek Cię niepokoi – przyjdź na konsultację do specjalisty.

Konsultacje lekarskie przeprowadzane są wyłącznie podczas wizyty u lekarza w naszej Przychodni. Nie udzielamy konsultacji ani porad medycznych telefonicznie, mailowo, listownie.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]