KURS

04 - 06 Grudnia 2015

Holodynamika

Holodynamika (z ang. "whole" -  cały i "dynamic" -  dynamiczny )

Jest to unikalna metoda, przy pomocy której można pracować z ludzką podświadomością. Pozwala rozwiązywać problemy psychologiczne, usuwać blokady, obawy, kompleksy, przyczyny chorób i uzależnień.

Twórcą tej metody był dr Vernon Woolf, fizyk i psycholog.

Kurs holodynamiki jest prowadzony w dwóch etapach. W pierwszym etapie pracuje się nad swoimi blokadami, kompleksami, zmartwieniami, urazami, obawami czy poczuciem winy. W drugim etapie rozpracowuje się swoje „zadania karmiczne”.

W pierwszym etapie seminarium kursanci dowiedzą się się, jak identyfikować swoje problemy psychologiczne i je rozwiązywać, przekształcając negatywne postrzeganie sytuacji w coś pozytywnego. Jest to praca na poziomie uczuć i wrażeń, ale zależy od świadomości.

Drugim etapem holodynamiki jest poszerzenie świadomości. Pozwala to spojrzeć na siebie od nowa i na nowo odkryć potencjał własnej osobowości.

 

UWAGA!
W związku z problemami z formularzem, prosimy zapisywać się na kurs TELEFONICZNIE lub MAILOWO (itcm.krakow@gmail.com). 

Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraine)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.
Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.
Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.
Cena regularna:
900.00
zł / spotkanie
Cena zniżkowa (do 15 listopada 2015 r.):
800.00
zł / spotkanie

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com