Teachers

Lic. Ac. (Israel)

Tuvia Scott jest praktykiem i nauczycielem Medycyny Chińskiej od 1990 roku. Ukończył studia medycyny chińskiej w Izraelu. Kontynuował naukę w Chinach, USA i Europie głównie w obszarach 5 Elementów, Uzdrawiania Taoistycznego i Akupunktury Brzucha. Obecnie prowadzi warsztaty w Izraelu i w wielu krajach Europy.

Lic. Ac. (Israel)

Anat Regev ukończyła Broshim Campus na Tel Aviv University. Przez 5 lat pracowała tam na Wydziale Medycyny Chińskiej jako asystent i wykładowca. Odbyła też staże kliniczne i studia w Chinach w zakresie akupunktury, akupunktury brzucha, farmakologii chińskiej i masażu Tui Na.

MD (Poland)

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2002 roku. W latach 2005-2009 uczestniczył w kursie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej organizowanym przez Kalmus Consulting we współpracy z francusko-niemieckim Instytutem Avicenny.

MD (Ukraine)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.
Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.

Dipl Ac. (Israel)

Assaf jest praktykiem i nauczycielem Medycyny Chińskiej. Ukończył Broshim Campus na Uniwersytecie w Tel Awiwie ze specjalizacją pediatryczną u Refuot-Meditaf i Juliana Scotta.

MD (Germany)

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej z 35 letnim doświadczeniem medycznym. Specjalizuje się w anestezjologii, ginekologii, psychiatrii i internie oraz w leczeniu chorób przewlekłych o ciężkim przebiegu. Od 30 lat Pani Doktor prowadzi praktykę prywatną jako lekarz medycyny chińskiej w zakresie zielarstwa i akupunktury.

Micha Glikman praktykuje TCM  i japońską akupunkturę od 1997 roku. Jest on wykładowcą medycyny chińskiej i jednym z założycieli Campusu Broshim na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

 

Adi Fromm jest wykwalifikowanym terapeutą z Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Ziołolecznictwa i Medycyny Integracyjnej. Jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy  klinicznej oraz naukowej w Assaf Harofeh Medical Center.

 

Guy Polak jest obecnie przewodniczącym Izraelskiego Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Israeli Association for Traditional Chinese Medicine). Jest też dyrektorem Centrum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Szpitalu Medycyny Integracyjnej Assaf Harofeh (The Integrated Medical Services (Shir”m) of Assaf Harofeh Medical Center).

Dipl. Ac. & C.Hb. (Izrael)

Aaron Zizov zakończył Medicin College of Alternative Medicine w Ramat Gan w Izraelu, gdzie studiował akupunkturę, Shiatsu, ziołolecznictwo.