Dietetyka

Od dawna wiadomo, że właściwe, zdrowe odżywianie jest kluczowe dla prawidłowego wzrastania w dzieciństwie oraz utrzymania zdrowia w późniejszych latach życia. “Jesteś tym, co jesz” – każdy z nas wiele razy słyszał to powiedzenie. Ale kto rzeczywiście stosuje się do niego na co dzień?

  • Dietetyka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej traktuje każdego pacjenta indywidualnie, a zalecenia są poprzedzone szczegółową diagnozą stanu zdrowia każdego pacjenta.
  • Podstawą w dietetyce chińskiej stanowi teoria Pięciu Elementów. Każdy produkt może być przypisany do konkretnego żywiołu: Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu lub Wody.
  • Istotna jest także tzw. termika produktów, czyli ich rozgrzewająca lub schładzająca natura.

Wiemy, że spożywane jedzenie wpływa nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale także na stan energetyczny organizmu, emocje i umysł człowieka. Smaczny posiłek sprawia, że jesteśmy szczęśliwi – przecież nie na darmo mówi się “przez Żołądek do Serca”.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]