Dietetyka

Od dawna wiadomo, że właściwe, zdrowe odżywianie jest kluczowe dla prawidłowego wzrastania w dzieciństwie oraz utrzymania zdrowia w późniejszych latach życia. “Jesteś tym, co jesz” – każdy z nas wiele razy słyszał to powiedzenie. Ale kto rzeczywiście stosuje się do niego na co dzień?

  • Dietetyka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej traktuje każdego pacjenta indywidualnie, a zalecenia są poprzedzone szczegółową diagnozą stanu zdrowia każdego pacjenta.
  • Podstawą w dietetyce chińskiej stanowi teoria Pięciu Elementów. Każdy produkt może być przypisany do konkretnego żywiołu: Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu lub Wody.
  • Istotna jest także tzw. termika produktów, czyli ich rozgrzewająca lub schładzająca natura.

Wiemy, że spożywane jedzenie wpływa nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale także na stan energetyczny organizmu, emocje i umysł człowieka. Smaczny posiłek sprawia, że jesteśmy szczęśliwi – przecież nie na darmo mówi się “przez Żołądek do Serca”.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej z siedzibą w Krakowie, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]