Chirurgia

Pewne choroby, które nie mogą być leczone zachowawczo ze względu na swój charakter lub zaawansowane stadium, wymagają leczenia chirurgicznego. Operacje mają na celu naprawę uszkodzeń, korygowanie deformacji lub usunięcie przyczyny choroby. Wizyta u specjalisty pozwoli na ocenę czy zabieg rzeczywiście jest konieczny i pomoże dobrać najwłaściwszy sposób leczenia.

  • W ramach ortopedycznej chirurgii jednego dnia wykonujemy m.in.: operację palucha koślawego (hallux valgus), operacje cieśni kanału nadgarstka, operację palca zatrzaskującego, usuwanie pieprzyków / drobnych zmian skórnych
  • W procesie leczenia zawsze przedstawiamy Pacjentom różne możliwości postępowania. Szczegółowo omawiamy dostępne techniki zabiegu i pomagamy podjąć świadomą decyzję o operacji.
  • W naszej przychodni korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego renomowanych firm (Siemens, Toshiba).

W razie zmiany terminu zabiegu prosimy o powiadomienie rejestracji na co najmniej klika dni przed planowaną operacją oraz ewentualne umówienie się na inny termin.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]