KURS

24 - 26 Lutego 2017

Algorytm postępowania w hirudoterapii i jej aspekty terapeutyczne

Serdecznie zapraszamy na kolejny kurs prowadzony przez dr Olgę Kozińską „Leczenie wybranych jednostek chorobowych za pomocą hirudoterapii”. 

 

LUTOWY KURS JEST KONTYNUACJĄ szkolenia z zakresu leczenia pijawką lekarską - jest skierowany do osób, które wzięły udział w szkoleniu "Algorytm postępowania w hirudoterapii i jej aspekty energetyczne". 

 

Dzięki czynnikom wskazującym właściwości przeciwzakrzepowe fibrynolityczne, przeciwagregacyjne hirudoterapia znalazła zastosowanie w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, zakrzepowo-zatorowych, a także u pacjentów po interwencjach chirurgicznych i replantacjach. Udowodniono, że hirudoterapia prowadzi do przywrócenia prawidłowego krążenia w replantowanym narządzie. Hirudoterapia odgrywa ważną rolę w leczeniu pacjentów po zabiegach chirurgicznych i replantacjach. Możliwe zastosowanie hirudoterapii w leczeniu  schorzeń neurodegeneracyjnych i neuropsychiatrycznych. Udowodniono, że hirudoterapia zmniejsza intensywność bólu m.in. w chorobie zwyrodnieniowej stawów, migrenie, rwie kulszowej, chorobach kręgosłupa, RZS, zapaleniu korzonków nerowych, chorobach przyzębia. Ze śliny pijawki wyizolowano około 300 substancji, z których ponad 150 zostało przebadanych i udowodniono ich prozdrowotne właściwości.  

 

PROGRAM KURSU DLA OSÓB PO KURSIE Z ASPEKTÓW ENERGETYCZNYCH
1. Kompleksowa hirudoterapia prof. Sawinowa
2. Terapia próżniowa
3. Stosowanie hirudoterapii w leczeniu m.in.:
- chorób układu sercowo-naczyniowego (zajecia praktyczne)
- chorób układu pokarmowego (zajecia praktyczne)
- chorób neurologicznych (zajecia praktyczne)
- chorób ortopedycznych (zajecia praktyczne)
- chorób ginekologicznych (zajecia praktyczne)
- chorób układu moczowo-płciowego (zajecia praktyczne)
- schorzeń endokrynologicznych (zajecia praktyczne)
- chorób wieku podeszłego (zajecia praktyczne)
- niedoborów immunologicznych (zajecia praktyczne)

 

 

GODZINY KURSU:

Piątek: 16:00 – 20:00

Sobota 9:00 – 18:00

Niedziela 9:00 – 17:00 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 
Regulamin finansowy szkolenia:

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.   
 
Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.

 

Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraina)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.

Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.

Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.

 

Cena regularna kursu:
1 100.00
zł / spotkanie
Cena zniżkowa:
1 000.00
dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA oraz dla osób dokonujących wpłaty całości kwoty do 30.11.2016

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Regulamin Szkoleń znajdujący się na stronie internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji w oraz organizacji szkoleń w ramach świadczonych usług (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych od Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu (zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z póź.zm.). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Medycyny Integracyjnej

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com