KURS

06 - 08 Stycznia 2017

Algorytm postępowania w hirudoterapii i jej aspekty energetyczne

Serdecznie zapraszamy na kolejny kurs prowadzony przez dr Olgę Kozińską „Leczenie wybranych jednostek chorobowych za pomocą hirudoterapii”. 

 

Hirudoterapia to naturalna metoda leczenia różnych dolegliwości przy użyciu pijawek. Jest ona zaklasyfikowana w Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9 pod numerem 99.991 jako Terapia pijawkowa. 

 

Pijawka lecznicza posiada w swoich gruczołach wiele związków, które między innymi zapobiegają zakrzepowemu zapaleniu żył, chronią nas przed udarami i zawałami serca, usprawniają krążenie krwi w całym organizmie, jednocześnie dotleniając organy ciała – poprawiając tym samym odporność immunologiczną organizmu i doprowadzając go do stanu tzw. homeostazy (równowagi), która niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Działanie pijawek należy traktować jako swoistego rodzaju szczepionkę, która chroni przed zgubnymi wpływami cywilizacji. 

 

PLAN KURSU: 

 

1. Terapia naturalna jako terapia z wyboru.

2. Terapeutyczne własności wydzieliny z gruczołów ślinowych pijawki.

3. Człowiek jako system energetyczny.

4. Energorehabilitacja jako leczenie przyczynowe.

5. Kompleksowa hirudoterapia jako uniwersalny program leczenia. 

6. Algorytm diagnostyczny stosowany w kompleksowej hirudoterapii. 

7. Manualna terapia brzucha metodą Ogułowa.

 

 

GODZINY KURSU:

Piątek: 16:00 – 20:00

Sobota 9:00 – 18:00

Niedziela 9:00 – 17:00 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA! 

W lutym odbędzie się kontynuacja tematu związanego z hirudoterapią.

Osoby zainteresowane zgłębieniem tematu oraz podniesieniem umięjstności zapraszamy na kurs. Więcej informacji TUTAJ.

 

 

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu finansowego szkolenia. 
Regulamin finansowy szkolenia:

Uczestnikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia - zgłoszenia chęci udziału w kursie (przesłanie formularza ze strony www.itcmkrakow.pl, wiadomość e-mail, zgłoszenie telefoniczne). W takiej sytuacji cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować o swojej decyzji pisząc na adres e-mail: itcm.krakow@gmail.com.   
 
Po terminie 14 dni od daty zawarcia umowy wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu. Możliwe jest przeniesienie wpłaconej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu) lub przeznaczenie wpłaconej kwoty na uczestnictwo w szkoleniu w innym terminie.
Olga Kozińska

Prowadzący:Olga Kozińska,MD (Ukraine)

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalizacje: pediatria, chirurgia urazowa, chirurgia dziecięca, hirudoterapia, akupunktura.
Lekarz z 40-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Od 20 lat wykłada hirudoterapię, akupunkturę, terapie kraniosakralne oraz inne terapie naturalne.
Specjalizuje się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, pokarmowego, chorób neurologicznych, ortopedycznych, urologicznych, schorzeń endokrynologicznych oraz niedoborów immunologicznych. Przewodnicząca Ukraińskiego Stowarzyszenia Hirudoterapeutów.
Cena regularna kursu:
1 100.00
Cena zniżkowa:
1 000.00
- dla Uczestników Szkoły ITCM „DAO” i Członków PTCMA dokonujących wpłaty zadatku 200,00 PLN do 10.11.2016 oraz dla osób dokonujących wpłaty całości kwoty do 10.11.2016

Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria i Igor Zwinczewscy

INSTYTUT TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
i Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków
NIP 679-125-36-91 REGON 123216259

tel. 501 306 537, 504 242 873
e-mail: itcm.krakow@gmail.com