Akupunktura

Akupunktura to technika wywodząca się ze starożytnych Chin, gdzie jest praktykowana od tysięcy lat. Nakłuwanie igłami wyrównuje przepływ energii w ciele – według Chińczyków, w ciele człowieka krąży energia witalna Qi.

  • Akupunktura może być z powodzeniem stosowana u osób zdrowych w celu zwiększenia produktywności i wydolności fizycznej, jako profilaktyka infekcji oraz chorób alergicznych.
  • Pozwala na zapobieganie chorobom już w fazie pierwszych objawów naruszenia funkcji różnych narządów w celu przywrócenia ich prawidłowego działania.
  • Akupunktura daje możliwość nie tylko zapobiegania, ale również leczenia rozlicznych schorzeń.
  • Jest szeroko stosowana w poradniach leczenia bólu.

W przypadku stosowania akupunktury istotne jest rozróżnienie przy jakich schorzeniach akupunkturę można stosować jako podstawową metodę leczenia, a w jakich należy łączyć ją z innymi metodami akademickiej medycyny współczesnej.

Centrum Zdrowia Ruczaj

ul. Lipińskiego 7, 30-548 Kraków

Tel.: 12 267 79 55

Strona: www.specjalistyka-krakow.info.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą, w celu rejestracji w Centrum Zdrowia Ruczaj. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

[contact-form-7 404 "Not Found"]